Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kıyametin GölgesiUyanış e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kıyametin GölgesiUyanış PDF EPUB


Mustafa Barış Kavuşturan

Kıyametin GölgesiUyanış - Mustafa Barış Kavuşturan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mustafa Barış Kavuşturan
DOSYA BOYUTU 9,73
TARİH 2018-06-02
ISBN 6052968079
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Enerji bizi var eden ruhun özünde taşıdığı dönüşümlü bir kaynaktır. Dönüşümlü olmasa azalmadan dolamazdı. Bedenler tekdüze yaşam formuna bürünür ve çeşitli huyda insan türleri ortaya çıkamazdı. Aynı zaman dilimi içerisinde bile çeşitli enerjilerin akışıyla dolan ruhumuz bazen sakinliğe bazen öfkeye bazen mutluluğa, kısaca çeşitli duygulara geçiş yaşamakta. Ruhun idare ettiği beden bu enerji akışı altında kalbi hızlandırmakta, göz bebeklerini büyütmekte, tüyleri ürpertmekte! Daha bunun gibi birçok eylemin fitili böyle ateşlenmekte. Var olan bu enerjinin özü göklerden güneş ışığı gibi hûzmeler hâlinde bedenlere ulaşmakta. İşte Tanrı'nın en büyük mucizesi burada saklı evlat! O sen hissetsen de hissetmesen de nefes aldığın ilk andan yok oluşun ilk saniyelerine kadar sana pek yakından dokunmakta. Senin enerjinde, yaşadığın müddetçe onun saf ve öz enerjisi var olmakta."Kıyamet vaktinde gerçekleşeceğine inandığımız olaylardan kurgulanan, serinin ilk kitabı! 

...s Yayınları - 9786052968079 - Mustafa Barış Kavuşturan - - "Enerji bizi var eden ruhun özünde taşıdığı dönüşümlü bir kaynaktır ... Kıyametin Gölgesi - Uyanış | bkmkitap.com ... . 20.30 TL. Kıyametin Gölgesi - Uyanış-Cinius Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sizlere Kıyametin Gölgesi Uyanış pdf indirme linki ve detaylarını vermeye çalıştık. Roman (yerli) kategorisinde kendisine yer bulan Kıyametin Gölgesi Uyanış kitabı okumak için harika! Kıyametin Gölgesi Uyanış kitabı ... Kıyametin Gölgesi & Uyanış ... . Roman (yerli) kategorisinde kendisine yer bulan Kıyametin Gölgesi Uyanış kitabı okumak için harika! Kıyametin Gölgesi Uyanış kitabı mı arıyorsunuz? Yazar Mustafa Barış Kavuşturan mi yazmış? okumak internet üzerinden Kıyametin Gölgesi Uyanış DOC Pdf 29 TL. "Enerji bizi var eden ruhun özünde taşıdığı dönüşümlü bir kaynaktır. Dönüşümlü olmasa azalmadan dolamazdı. Bedenler tekdüze yaşam formuna bürünür ve çeşitli huyda insan türleri ortaya... Kıyametin Gölgesi - Uyanış 9786052968079 Cinius Yayınları. https://www.maksatkitap.com/urun/kiyametin-golgesi-uyanis....