Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ben Gibi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ben Gibi PDF EPUB


Muhammed İnan

Ben Gibi - Muhammed İnan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Muhammed İnan
DOSYA BOYUTU 8,48
TARİH 2020-04-28
ISBN 6257902373
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Madem herkes yalnız, neden herkes yalnız?Samimiyet, sevgi ve aşk uzun bir süredir sosyal medya duvarlarında var olmaya çalışıyor. Sevgiden çok sevgisizlik biliniyor. Sevgisizlik halinde, aşka âşık olma halinde bu duygular anlaşılmaya çalışılıyor, belki de sadece şikâyet ediliyor.Neden sevmiyoruz, neden sevilmiyoruz? İdeal bir sevgi var mıdır ya da bu ideal sevgiye ulaşmak ne kadar mümkündür?Denemeler ve şiirlerden oluşan adeta bir ruhsal yolculuk hatıratı olan bu kitap samimi bir üslupla başta sevgi olmak üzere duygulara, düşüncelere dair karşımıza çıkabilecek problemler karşısında çözüme nasıl gidebileceğimiz hakkında ipuçları veriyor, bakış açılarını çeşitlendiriyor. Adeta okuyucuya hiç tanımadığı bir kendini keşfetmesini salık veriyor.

...mın Pasta Pastanesi'nde çokca yapılırdı böyle kıyır kıyır poğaçalar ve deli gibi yerdik ... Rocka - Aynı Ben Gibi Şarkı Sözü ... . Bir Gün Gelecek Ben Gibi Naçar Olacaksın Kendin Gibi Bir Zalime Duçar Olacaksın Geçmedi Bir Gün Naz-ü Niyazım Sana Ey Mah Bir Gün Gelecek Sen De Bana Yalvaracaksın … Yüklenme Tarihi: 22 Mayıs 2008 - 00:00. ben gibi dertli bulunmaz http://www.fikirle.com. Mehmet Akyıldız - Ben Aşık Adamım (Full Albüm). Muzik Play 6.782 izlenme. ...kalbime Bu sebepsiz ayrılık nedendir ki Kimse sen gibi kimse ben gi ... Bal Gibi Sözleri - Kenan Doğulu ... . Muzik Play 6.782 izlenme. ...kalbime Bu sebepsiz ayrılık nedendir ki Kimse sen gibi kimse ben gibi olamaz Biliyoruz ikimiz de bal gibi Gel de sen savun kolaysa kalbime Bu sevimsiz ayrılık. Aşk yoluna cam feda kılanlar Siz de düştünüz mü zora ben gibi Bir Leyla misali Mecnun olanlar Yaktınız mı canı nara ben gibi. Kara göz üstümde o keman kaşlar Kiprikler canıma tığ gibi işler... ben gibi. şükela: tümü | bugün. Vazgeçerek yarını cezalandırma. Yorgunluğu üstünden atıp son defa. Bir avuç ömrün kalmış gibi gül. Dağlara düşmüş karlar gibi kal. Boyunu aşmış nehir...