Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gülücük Dizisi (5 Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gülücük Dizisi (5 Kitap) PDF EPUB


Şebnem Güler Karacan

Gülücük Dizisi (5 Kitap) - Şebnem Güler Karacan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şebnem Güler Karacan
DOSYA BOYUTU 4,44
TARİH 2019-12-26
ISBN 0006480076
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Allah’ım ne kadar ünlüyüm! Hayatım bir harika, süper, süper ötesi, süper ötesinin ötesinin ötesiiiii!Annem, babam, kardeşlerim Kâmil ve Saltuk’la birlikte yuvarlanıp gidiyoruz. Yuvarlanmak bizim işimiz!Mahalledeki esnafla da aram süper ötesi. Hepsi beni görünce, “KAPALI” tabelasını asıp dükkânlarını kapatıyorlar.Okulda ise tanınan bir simayım. Müdür amca, öğretmenler, arkadaşlarım beni görünce bayılıyorlar. Bayıltıcı sprey gibiyim.Tepe üstü, tek ayak üstü, çaprazlamasına maceralar yaşıyorum. Kısacası, macera benim işim. Gülüyorum, hıçkırıyorum, hopluyorum, zıplıyorum, şaşırıyorum, bayıltıyorum…Bana kısaca, “Maceracı, Şaşırtıcı, Bayıltıcı Gülücük” diyebilirsiniz. Tanıştığımıza memnun oldum. 

...a kısaca, "Maceracı, Şaşırtıcı, Bayıltıcı Gülücük" diyebilirsiniz ... Gülücük Dizisi (5 Kitap) - Şebnem Güler Karacan | kitapyurdu.com ... . İlgili Etiketler. kitap al kitaplık ucuz kitap al e kitap kitap yeni çıkan kitaplar. 40'lar kulübü yayınevi. Uğurböceği Yayınları Gülücük Dizisi (5 Kitap) - Şebnem Güler Karacan 5330006480076. 90 TL. Bana "Maceracı, Şaşırtıcı, Bayıltıcı Gülücük" diyebilirsiniz. Ya da kısaca "Gülücüüüüüüük!" de diyebilirsiniz. Hatta maceralarımı Gülücük TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz. Hik ... Gülücük Dizisi (5 Kitap Takım) | bkmkitap.com ... . Hatta maceralarımı Gülücük TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz. Hikayeler kategorisinde yer alan Şebnem Güler Karacan - Gülücük Dizisi (5 Kitap Takım) kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! %40. Gülücük Dizisi (5 Kitap). Ramila Aliyeva Gençoğlu. Uğurböceği Yayınları. 1. Gülücük Dizisi (5 Kitap). Müşteri Hizmetleri. Ürün Adı: Gülücük Dizisi Seti - 5 Kitap Ürün Kodu: 010372422 Kitabın Yazarı: Şebnem Güler Karacan Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen December 26, 2019 at 3:13 AM. GÜLÜCÜK DİZİSİ (5 kitap) Şebnem Güler Karacan . . . 5 kitap 144 sayfa 13,5x21 cm Kitap kâğıdı Karton kapak . . . Setin %35 indirimli fiyatı 58,50 TL. Şebnem Güler Karacan. Hayatım bir harika, süper, süper ötesi, süper ötesinin ötesinin ötesiiiii! Annem, babam, kardeşlerim Kâmil ve Saltuk'la birlikte yuvarlanıp gidiyoruz. Yuvarlanmak bizim işimiz! Ya da kısaca Gülücüüüüüüük! de diyebilirsiniz. Hatta maceralarımı Gülücük TV Youtube kanalından izleyebilirsiniz. Dedektif Tayfa Seti (5 Kitap Takım). 72 TL. Gülücük Dizisi (5 Kitap Takım)-Uğurböceği Yayınları- Sitemizden bütün ...