Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Son Darin e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Son Darin PDF EPUB


Katherine Applegate

Son Darin - Katherine Applegate pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Katherine Applegate
DOSYA BOYUTU 11,92
TARİH 2019-05-09
ISBN 6050962796
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

DÜNYAYA BARIŞI GETİRMEK İÇİN TEHLİKELİ BİR YOLCULUĞA ÇIKTILAR Bir zamanlar dünyada pek çok farklı tür birlikte yaşıyordu. Aralarında bir anlaşma yapıp birbirlerinin yaşam hakkına saygı duyacaklarına söz verdiler. Ancak biri bu anlaşmayı bozdu: Dünyayı savaş alanına çeviren bir insan. En önemli özelliği yalanın kokusunu almak olan darin türünü yok etmek için insanlar amansız bir savaş başlatır. Dünyada tek bir darin kalır: Byx. Hayatta kalmaya çalışan Byx, büyüklerinden duyduğu efsanelerin peşine düşerek başka darinleri aramak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Bu yolculukta ona cesur vobik Tobble, aile mirasını koruma peşinde kılık değiştirmiş kız çocuğu Khara, ilkelerine bağlı felivet Gambler ve şerefli hırsız Renzo eşlik eder. Zorunluluktan bir araya gelen kahramanlar kısa zamanda bir aile olurlar ve birlikte sadece darinlerin değil dünyadaki diğer tüm türlerin varlığını tehdit edecek bir sırrı ortaya çıkarırlar.

...şı Getirmek İçin Tehlikeli Bir Yolculuğa Çıktılar Bir zamanlar dünyada pek çok farklı tür birlikte yaşıyordu ... Son Darin | bkmkitap.com ... . Doğan Egmont'tan yayınlanmaya başlayan serinin ilk kitabı Son Darin dünyaya barışı getirmek için tehlikeli bir yolculuğa çıkan darin ile dostlarının hikâyesini konu alıyor. 28.80 TL. Ancak biri bu anlaşmayı bozdu: Dünyayı savaş alanına çeviren bir insan. En önemli özelliği yalanın kokusunu almak olan darin türünü yok etmek için insanlar amansız bir savaş başlat ... SON DARIN - YouTube ... . En önemli özelliği yalanın kokusunu almak olan darin türünü yok etmek için insanlar amansız bir savaş başlatır. Son Darin-DOĞAN EG...