Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Akıl Fikir Kitabım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Akıl Fikir Kitabım PDF EPUB


Aygül Bahar Yılmaz

Akıl Fikir Kitabım - Aygül Bahar Yılmaz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Aygül Bahar Yılmaz
DOSYA BOYUTU 8,78
TARİH 2019-06-18
ISBN 6052851883
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tasarla, yaz, çiz, karala!Aygül Bahar Yılmaz’ın yazıp Güneş Bloedorn’un resimlediği Akıl Fikir Kitabım, çocukların yaratıcılığını geliştirip onları sürekli yeni şeyler üretmeye teşvik eden, etkileşimli bir başvuru kaynağı.Her sayfası ayrı bir keşif ve farklı bir deneyim sunan bu etkinlik kitabı, merak duygusunu tetikleyici yönergeleriyle 8 yaş ve üzeri okurlarının hayal güçlerini zenginleştiriyor, bakış açılarını çeşitlendiriyor. Özgün içeriğiyle fark yaratan Akıl Fikir Kitabım, bilimden sanata, tarihten teknolojiye onlarca farklı konu üzerine; düşünmeye, araştırmaya, tasarlamaya, yazmaya, çizmeye ve hatta karalamaya davet ediyor.İnsanların konuşamadığı ve her şeyi beden diliyle anlatmaya çalıştıkları bir ortamda mutlu olduğunu hangi hareketlerle ifade edersin? Bir mucize oldu ve bir resmin içinde yaşamaya başladın. Resmin içindeyken neler hissedersin? Peki, gelecek yılki kendine bir mektup yazmanı istesek, hayallerine ve amaçlarına ulaşmak için ne tavsiye edersin?Yaratıcı düşünme etkinlikleriyle dolup taşan Akıl Fikir Kitabım, müzik aleti icat etmekten, Mars’ta araştırma gezisi yapmaya uzanan seçkisiyle çocukların ilgi alanlarına seslenen zengin bir içerik sunuyor. Evde, okulda, parkta, otobüste, plajda, kısacası her yerde ve her çantada yer edinecek bu eğlenceli kitap, hayal gücünün sınırlarını zorlamaya çağırıyor. 

...l Fikir Kitabım, çocukların yaratıcılığını geliştirip onları sürekli yeni şeyler üretmeye ... Akıl Fikir Kitabım ... ... Kitap Hatırası: Bir Alıntılar Seçkisi. *WalterBejamin, Son Bakışta Aşk, Metis Yayınları "…Deneyim yumurtası üstünde kuluçkaya yatan bir hayal kuşudur can sıkıntısı. Akıl Fikir Yayınları kitapları indirimli, hızlı kargo ve ödeme seçenekleriyle idefix'te! Akıl Fikir Yayınları. FİLTRELE. Kategori. Kitap. Edebiyat. Akıl Fikir yayınları; kitap okuma ve kitap okutma sevdasını ... AkılFikir | Fikrini Paylaş, Markalara Yön Ver, Hediyeler Kazan. ... . FİLTRELE. Kategori. Kitap. Edebiyat. Akıl Fikir yayınları; kitap okuma ve kitap okutma sevdasının sonucunda oluşmuş bir yayınevidir. Kütüphanelerin raflarına terk edilmiş(!) bir yazarın eserlerinin verdiği enerji ile bu günlere gelinmiştir. Kitapçılar üzerinden Akıl Fikir Kitabım kitabını bulmak zor mu geliyor? veya bütçeniz mi yok? Fakat internette arama hacmine baktığımızda özellikle Akıl Fikir Kitabım pdf indirme isteği çok fazla. Akıl Fikir Kitabım en uygun fiyatı GittiGidiyor'da! Akıl Fikir Kitabım incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Akıl Fikir Kitabım. Satıcının Açıklaması. 28,90 TL. Yaratıcı düşünme etkinlikleriyle dolup taşan Akıl Fikir Kitabım, müzik aleti icat etmekten, Mars'ta araştırma gezisi yapmaya uzanan seçkisiyle çocukların ilgi alanlarına seslenen zengin bir içerik... Tudem Yayınları'ndan çıkan Akıl Fikir Kitabım da işte tam bu becerileri geliştiren, yaratıcılığı ortaya çıkaracak fırsatları sunan ve zihni çok güzel ...