Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bıçağın Kendisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bıçağın Kendisi PDF EPUB


Joe Abercrombie

Bıçağın Kendisi - Joe Abercrombie pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Joe Abercrombie
DOSYA BOYUTU 3,19
TARİH 2019-06-20
ISBN 6053759416
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Lotus En İyi Fantastik Roman Ödülü Adayı Dokuzparmak Logen nihayet talihinin sonuna gelmişti. Başa çıkabileceğinden çok daha fazla düşmanın ortasında kalan Logen ardında ölü dostlar, kötü bir şöhret ve bir sürü mutlu düşman bırakarak ölü bir barbar olmanın eşiğindeydi. İttifak’ın asil doğumlu subayı Yüzbaşı Jezal dan Luthar’ın aklını, kumar masasında arkadaşlarını beş parasız bırakmaktan başka meşgul eden herhangi bir şey yoktu. Ama İttifak ordusu için savaş çanları çalıyordu ve Kuzey’in donmuş savaş alanlarında çok daha kanlı kurallar hüküm sürüyordu. Bir zamanların parlak çocuğu, şimdinin kötürüm işkencesisi Sand dan Glokta, Jezal’ın evine bir tabutta dönmesinden büyük keyif alabilirdi. Öte yandan Glokta’nın nefret etmediği birini bulmak da zordu. İttifak’ın hainlerinden itiraf koparma konusunda ayrı bir yeteneği olan Glokta kendisini hükümetin yozlaşmış kalbine götüren bir iz üzerinde bulacaktı. Elbette bu izlerin götürdüğü yeri görecek kadar hayatta kalabilirse. Ve burada Mecusların İlki, Yüce İlim’in ustası ve kadim bilgeliklerin sahibi Bayaz tekrar tarih sahnesine adım atacaktı. Bayaz ister gerçekten yüzlerce yıl önce yaşamış Mecusların İlki olsun, ister kusursuz bir taklitçi olsun, Logen’in, Jezal’ın ve Glokta’nın hayatlarını çok ama çok zorlaştırmaya geliyordu. Bıçağın Kendisi’nde, iyiyle kötünün arasındaki sınır bir bıçak kadar keskin. 

...de, iyiyle kötünün arasındaki sınır bir bıçak kadar keskin ... Bıçağın Kendisi - Joe Abercrombie ... . Joe Abercrombie. Lotus En İyi Fantastik Roman Ödülü Adayı. Dokuzparmak Logen nihayet talihinin sonuna gelmişti. Başa çıkabileceğinden çok daha fazla düşmanın ortasında kalan Logen ardında ölü... Bıçağın Kendisi'nde, iyiyle kötünün arasındaki sınır bir bıçak kadar keskin. (Tanıtım Bülteninden) Yazar:Joe Abercrombie Yayınevi:İthaki Yayınları. Bıçağın Kendisi Joe Abercrombie İthaki Yayınları. Lotus E ... Bıçağın Kendisi ... . Bıçağın Kendisi Joe Abercrombie İthaki Yayınları. Lotus En İyi Fantastik Roman Ödülü Adayı Dokuzparmak Logen nihayet talihinin sonuna gelmişti. 30 TL. Bıçağın Kendisi'nde, iyiyle kötünün arasındaki sınır bir bıçak kadar keskin. 28 TL. Bıçağın Kendisi-İthaki Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. kitaphanen.com´da uygun fiyata İthaki Yayınları markalı Bıçağın Kendisi 9786053759416 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Bıçağın Kendisi. Ürün Kodu: 9786053759416. Joe Abercrombie. Kitap Tanıtımı. Lotus En İyi Fantastik Roman Ödülü Adayı. Dokuzparmak Logen nihayet talihinin sonuna gelmişti. Başa çıkabileceğinden çok daha fazla düşmanın ortasında kalan... 31.20 TL. Bıçağın Kendisi'nde, iyiyle kötünün arasındaki sınır bir bıçak kadar keskin. Bıçağın Kendisi'nde, iyiyle kötünün arasındaki sınır bir bıçak kadar keskin. Basım Dili : Türkçe Basım Yeri : İstanbul Sayfa Sayısı : 532 En / Boy : 14 / 23 Kağıt Cinsi : 2. Hamur Basım Tarihi : 6.2019. Joe Abercrombie. Lotus En İyi Fantastik Roman Ödülü Adayı. Dokuzparmak Logen nihayet talihinin sonuna gelmişti. Başa çıkabileceğinden çok daha fazla düşmanın ortasında kalan Logen ardında ölü... Bıçağın Kendisi'nde, iyiyle kötünün arasındaki sınır bir bıçak kadar keskin. Tanıtım Metni. Bıçağın Kendisi book. Read 7,999 reviews from the world's largest community for readers. Let us know what's wrong with this preview of Bıçağın Kendisi by Joe Abercrombie....