Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Büyülü Telgraf e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Büyülü Telgraf PDF EPUB


Sally Nicholls

Büyülü Telgraf - Sally Nicholls pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sally Nicholls
DOSYA BOYUTU 8,84
TARİH 2019-06-14
ISBN 6052851746
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Telgraf telleriyle sevgiyi bir şehirden ötekine taşımak zor olsa da, küçük telgraf dağıtıcısı engel tanımıyor!Kendini bildi bileli hayallerini süsleyen bisikletli telgraf dağıtıcılığı görevini geçici bir süreliğine üstlenen küçük Ekin, büyük hevesle dağıtıma başlar. Bu görevin ilk ve en önemli kuralı, her daim nazik olmak ve ne pahasına olursa olsun (!) telgrafları okumamaktır. Kasabanın yaşlı ve huysuz ihtiyarı Bay Hımhım günün birinde hiç beklenmedik bir telgraf alır. Çok uzaklardan gelen telgrafı okuduğunda sanki o geçimsiz adam gitmiş, yerine pamuk gibi bir dede gelmiştir. Ama olayların akışı yaşlı adamı yine öfkeye sürükler. Ekin, neler olup bittiğini anlayıp Bay Hımhım'a yardım eli uzatabilmek için telgrafa göz atmayı mı, yoksa kurallara uygun davranıp yaşananlara seyirci kalmayı mı tercih etmelidir?Yazar Sally Nicholls ve çizer Sheena Dempsey'nin ortak imzasını taşıyan Büyülü Telgraf, Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocuklar için özel olarak hazırladığı SEN de OKU koleksiyonundaki yerini alıyor!Kelimelerle mücadele eden çocuklar, küçük Ekin'in sürprizlere dolu telgraf dağıtıcılığı görevine tanıklık ederken, okuma sevgisi kazanıyor!Kelimelerle mücadele eden çocuklar, SEN de OKU koleksiyonu ile okuma sevgisi kazanıyor!Tudem’in, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocuklar için özel olarak hazırladığı SEN de OKU koleksiyonu, kitapları eğlenceli kılan bir okuma deneyimi vadediyor.SEN de OKU koleksiyonu, kitaplara mesafeli duran çocukların rahat okuyabilecekleri metinsel ve fiziksel özelliklere sahip, ilgilerini çekecek güncel konulara ve temalara değinen resimli kitaplardan oluşuyor.Sade, kolay anlaşılır dili; okuma akışına yardımcı olması için özel olarak tasarlanmış yazı tipi; göz yorgunluğunu azaltıp, metnin rahat algılanmasını sağlayan hafif renklendirilmiş kalın kâğıdı ve rahat okumayı üst düzeye taşıması için harfler, satırlar, paragraflar arası geniş boşluk kullanımıyla fark yaratan SEN de OKU koleksiyonu, okumaya isteksiz ve okuma güçlüğü çeken çocukları kitapların renkli dünyasıyla buluşturuyor.İlk okuma seviyesinden başlayarak kolaydan zora doğru aşama aşama ilerleyen bir okuma yelpazesi sunan SEN de OKU koleksiyonu, çocuklara okuma zevkini yaşatıp onları yetkin okur olma yolunda cesaretlendiriyor.İlgi yaşı ve yıldızlarla belirtilen okuma seviyesi bilgileri sayesinde, çocuklarına uygun kitap seçiminde kararsız kalan ebeveynlere kılavuzluk edecek SEN de OKU koleksiyonu, her ay yeni kitaplarla zenginleşmeye ve büyümeye devam edecek!

...z. Sally Nicholls. Telgraf telleriyle sevgiyi bir şehirden ötekine taşımak zor olsa da, küçük telgraf dağıtıcısı engel tanımıyor! Kendini bildi bileli hayallerini süsleyen bisikletli telgraf dağıtıcılığı görevini geçici bir ... Büyülü Telgraf (SEN de OKU Koleksiyonu) ... ... Ana sayfa. Türkçe Kitaplar. Büyülü telgraf. Yazar: Sally Nıchols. Yayınevi: tudem yayınları. Sally Nicholls. Kitap Tanıtımı. Telgraf telleriyle sevgiyi bir şehirden ötekine taşımak zor olsa da, küçük telgraf dağıtıcısı engel tanımıyor! Kendini bildi bileli hayallerini süsleyen bisikletli telgraf dağıtıcılığı... Büyülü telgraf. Başlık: Büyülü telgraf. Yazar: Nicholls, Sally. Büyülü telgraf : Sen de oku. Büyülü Dağ ilginç bir kitap. 880 sayfa. İlginçliği o değil tabii. Teknoloji giderek doğayı denetimi altına aldığına göre, te ... Büyülü Telgraf ... ... Büyülü telgraf. Başlık: Büyülü telgraf. Yazar: Nicholls, Sally. Büyülü telgraf : Sen de oku. Büyülü Dağ ilginç bir kitap. 880 sayfa. İlginçliği o değil tabii. Teknoloji giderek doğayı denetimi altına aldığına göre, teknoloji yeni bağlantılar (yol ağları ve telgraf hatları geliştirerek) yaratıp iklim... ...olmak üzere 100'e yakın oyun sahneye koymuş usta yönetmen Ingmar Bergman'ın bundan yirmi yıl önce yazıp yayınladığı anıları, 'Büyülü Fener'de toplanıyor... Thomas Mann - Büyülü Dağ. telgraf. Sen de oku-büyülü telgraf. 0 Yorum. Büyülü Telgraf. Yeni. Ücretsiz Kargo. Kendini bildi bileli hayallerini süsleyen bisikletli telgraf dağıtıcılığı görevini geçici bir süreliğine üstlenen küçük Ekin, büyük hevesle dağıtıma başlar. Kasabanın yaşlı ve huysuz ihtiyarı Bay Hımhım günün birinde hiç beklenmedik bir telgraf alır. Yazar Sally Nicholls ve çizer Sheena Dempsey'nin ortak imzasını taşıyan Büyülü Telgraf, Tudem'in... Büyülü Telgraf [ Sally Nicholls ]. Tudem Yayınları. Kendini bildi bileli hayallerini süsleyen bisikletli telgraf dağıtıcılığı görevini geçici bir süreliğine üstlenen küçük Ekin, büyük hevesle dağ...