Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Haydi Parka / Yardım Et! Hikayem Kayboldu (Sessiz Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Haydi Parka / Yardım Et! Hikayem Kayboldu (Sessiz Kitap) PDF EPUB


Emine Şahin Tursun

Haydi Parka / Yardım Et! Hikayem Kayboldu (Sessiz Kitap) - Emine Şahin Tursun pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Emine Şahin Tursun
DOSYA BOYUTU 10,57
TARİH 2020-02-06
ISBN 6053050889
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sessiz Kitapta onlarca hikâye saklı. Minik okurlarımız sayfaları çevirdikçe resimlerdeki değişen olay ve duyguları takip ederek kahramanlarımızın kaybolan hikâyelerini bulacak. Haydi Parka! Sessiz Kitabımız ile çocuklar,Hayal güçlerini kullanıp hikâye anlatma becerisi kazanacaklar.Her sayfada yeni bir detay fark ederken dikkat, algı ve yorumlama becerileri artacak.Hikâyeleri kendi bakış açılarından anlattıktan sonra, kitabın sonundaki zarfta yazarın hikâyesiyle yeni bir bakış açısı kazanacak.Hikâyelerin sonunda farklılıklara saygı, sorumluluk ve sabır değerlerini öğrenecek.Farklılıklara saygı, sıra bekleme, yardımlaşma, paylaşma, selamlaşma, empati, sağlıklı beslenme gibi yaşam değerlerini keşfedecekler. Zarfın içindeki yönerge kartında minik yazarlara yardımcı olacak sorular var. Bu soruları ve benzerlerini sorun.Çocuğunuz hikâyesini özgürce anlatsın, özgün hikâyesini bizimle paylaşsın!

...isi kazanacaklar. • Sessiz Kitapta onlarca hikâye saklı ... Haydi Parka - Yardım Et! Hikayem Kayboldu | bkmkitap.com ... . Minik okurlarımız sayfaları çevirdikçe resimlerdeki değişen olay ve duyguları takip ederek kahramanlarımızın kaybolan hikâyelerini bulacak. Haydi Parka! Sessiz Kitapta onlarca hikâye saklı. Minik okurlarımız sayfaları çevirdikçe resimlerdeki değişen olay ve duyguları takip ederek kahramanlarımızın kaybolan hikâyelerini bulacak. Haydi Parka! Sessiz Kitapta onlarca hikâye saklı. Minik ... Haydi Parka / Yardım Et! Hikayem Kayboldu (Sessiz Kitap) - Emine... ... . Haydi Parka! Sessiz Kitapta onlarca hikâye saklı. Minik okurlarımız sayfaları çevirdikçe resimlerdeki değişen olay ve duyguları takip ederek kahramanlarımızın kaybolan hikâyelerini bulacak. Haydi Parka! Sessiz Kitapta onlarca hikâye saklı. Minik okurlarımız sayfaları çevirdikçe resimlerdeki değişen olay ve duyguları takip ederek kahramanlarımızın kaybolan hikâyelerini bulacak. Haydi Parka!...