Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İyi Fikir Bulma Tekniği e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İyi Fikir Bulma Tekniği PDF EPUB


James Webb Young

İyi Fikir Bulma Tekniği - James Webb Young pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR James Webb Young
DOSYA BOYUTU 11,92
TARİH 2011-09-02
ISBN 9944383509
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Nasıl olur da ilk baskısını 1940’larda yapmış bir kitap bugünün en üst düzey yaratıcıları için bu kadar önemli olabiliyor? James Webb Young’ı zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Fikir nasıl bulunur?Reklâmcılıkta ve başka alanlarda iyi fikirler üretmek için basit ama mucizevi bir teknikBu kitap, 1965 yılında ilk defa yayınlandığından beri, binlerce reklamcıya, zihinlerinin içindeki bariyerleri aşıp yaratıcıklarını açığa çıkarmaları için yol gösterdi. Şairlerden ressamlara, bilimadamlarından mühendislere kadar birçok profesyonel heyecan verici fikirler üretebilmek için, bu özlü ve güçlü kitaptan faydalandı. Reklâmcığının büyük ustalarından James Webb Young’ın benzersiz tecrübe ve zekası, içinizdeki o büyük, bir türlü ulaşamadığınız fikirleri keşfetmenize yardım edecek, yaratıcılığınızın önündeki o gizem perdesini sonsuza kadar kaldıracak.

...n özelliğini en iyi Gh. Bratianu şu sözlerle ifade etmiştir: "Jorga'nın yazdığı her satı ... İyi Fikir Bulma Tekniği - James Webb Young - PDF Drive ... ... ...zamanında bu olağanüstü küçük kitabı yazmaya teşvik eden soruyu cevapladığı için: Fikir nasıl bulunur? Reklâmcılıkta ve başka alanlarda iyi fikirler üretmek için basit ama mucizevi bir teknik. ...kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve İyi Fikir Bulma Tekniği kitabına benzeyen kitaplar. Murat Pektaş İyi Fikir Bulma Tekniği'yi inceledi. Gönderi bildirimlerini aç Gönderiyi akış ... İyi Fikir Bulma Tekniği > James Webb Young > MediaCat Kitapları... ... . Murat Pektaş İyi Fikir Bulma Tekniği'yi inceledi. Gönderi bildirimlerini aç Gönderiyi akışta gizle. İyi Fikir Bulma Tekniği en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. İyi Fikir Bulma Tekniği Hakkında Bilgiler. T...