Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Amaç, Anlam ve Tutku e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Amaç, Anlam ve Tutku PDF EPUB


Kollektif

Amaç, Anlam ve Tutku - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 3,7
TARİH 2019-05-14
ISBN 6057842619
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İdeal dünyada işimizden keyif alıp mutlu oluruz. İşimiz anlam doludur. Sabah işe gitme isteği ile uyanırız. Ama işler her zaman ideal dünyaya uymayabilir. Mesleğiniz ne olursa olsun her zaman iş yaşamını anlamlı kılmak mümkündür. Bu kitap size iş yaşamında amacınızı gerçekleştirirken işinizden anlam çıkarmaya odaklanabilmenizi sağlayacak yollar gösteriyor. *Andy Molinsky* John Coleman* Kristi Hedges İŞ YAŞAMININ İNSANİ YANI HBR Duygusal Zekâ Serisi, Harvard Business Review sayfalarından iş yaşamının insani yanı üzerine bir okuma seçkisi sunuyor. Dizideki her kitap, duygularımızın iş hayatımızı nasıl etkilediğine, zor durumlarla ve zor insanlarla nasıl başa çıkabileceğimize, işyerindeki mutluluğa yönelmenin ne anlama geldiğine dair ilham veren denemelere ve araştırmalara yer veriyor. Yapay zekânın ve robotların her alanda gelişmesi ve bir tehdit olarak algılanmasına karşın, bizi biz yapan insani özelliklerimizin gücünden faydalanmayı öğretiyor. Hem keyifli ve hem de pratik olan bu kitaplar, profesyonellere ustalaşmak için kritik olan sosyal becerilerin neler olduğunu anlatıyor.

...nda amacınızı gerçekleştirirken işinizden anlam çıkarmaya odaklanabilmenizi sağlayacak yollar gösteriyor ... Amaç, Anlam ve Tutku - Kolektif ... . - Andy Molinsky - John Coleman - Kristi Hedges. 10.50 €. İşimiz anlam doludur. Sabah işe gitme isteği ile uyanırız. Ama işler her zaman ideal dünyaya uymayabilir. Mesleğiniz ne olursa olsun her zaman iş yaşamını anlamlı kılmak mümkündür. İdeal dünyada işimizden keyif alıp mutlu oluruz. İşimiz anlam doludur. Bu kitap size iş yaşamında amacınızı gerçekleştirirken işinizden anlam çıkarm ... Amaç Anlam ve Tutku | bkmkitap.com ... . İşimiz anlam doludur. Bu kitap size iş yaşamında amacınızı gerçekleştirirken işinizden anlam çıkarmaya odaklanabilmenizi sağlayacak yollar gösteriyor. İşimiz anlam doludur. Sabah işe gitme isteği ile uyanırız. Ama işler her zaman ideal dünyaya uymayabilir. Mesleğiniz ne olursa olsun her zaman iş yaşamını anlamlı kılmak mümkündür. Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Amaç, Anlam Ve Tutku ayağınıza gelsin! Amaç, Anlam Ve Tutku. İdeal dünyada işimizden keyif alıp mutlu oluruz. İşimiz anlam doludur. 19 TL. Bu kitap size iş yaşamında amacınızı gerçekleştirirken işinizden anlam çıkarmaya odaklanabilmenizi sağlayacak yollar gösteriyor. - Andy Molinsky - John Coleman - Kristi Hedges. İşimiz anlam doludur. Sabah işe gitme isteği ile uyanırız. Ama işler her zaman ideal dünyaya uymayabilir. Örnek. Amaç, Anlam ve Tutku. Storytel'i dene. Amaç Anlam ve Tutku. İdeal dünyada işimizden keyif alıp mutlu oluruz. İşimiz anlam doludur. Sabah işe gitme isteği ile uyanırız. Ama işler her zaman ideal dünyaya uymayabilir. 18.75 TL. Bu kitap size iş yaşamında amacınızı gerçekleştirirken işinizden anlam çıkarmaya odaklanabilmenizi sağlayacak yollar gösteriyor. - Andy Molinsky - John Coleman - Kristi Hedges. Bu kitap size iş yaşamında amacınızı gerçekleştirirken işinizden anlam çıkarmaya odaklanabilmenizi sağlayacak yollar gösteriyor. - Andy Molinsky - John Coleman - Kristi Hedges. İdeal dünyada işimizden keyif alıp mutlu oluruz. İşimiz anlam doludur. İşimiz anlam doludur. Sabah işe gitme isteği ile uyanırız. Ama işler her zaman ideal dünyaya uymayabilir. Ürün Adı: Amaç, Anlam ve Tutku Ürün Kodu: 9786057842619 Basım Yılı: 2019.00000000 Kapak Türü...