Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sağduyu (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sağduyu (Ciltli) PDF EPUB


Thomas Paine

Sağduyu (Ciltli) - Thomas Paine pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Thomas Paine
DOSYA BOYUTU 9,7
TARİH 2019-10-01
ISBN 6052959039
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Thomas Paine (1737-1809): Aydınlanma döneminin en önemli yazar, aydın ve devrimci düşünürlerindendir. Risaleleri ve özellikle Sağduyu adlı eseriyle Amerikan Bağımsızlık Bildirgesi’nin hazırlanmasında önemli bir rol oynadı. 1792’de yazdığı İnsan Hakları adlı eseriyle, Fransız Devrimi’nin temellerini de güçlendiren en önemli isimlerden biri oldu. Meclisin Fransız olmayan üç üyesinden biriyken Robespierre döneminde tutuklandı. İlk kez Amerikan Devrimi öncesinde yayımlanan Sağduyu, 13 koloninin Büyük Britanya’nın hâkimiyetinden kurtulması gerektiği tezini öne sürer, bu tezi İngiliz Anayasası, yönetim şekilleri, monarşi, Amerika’nın o dönemdeki siyasi konumu ve kudretine dair, son derece pratik önerilerle desteklenmiş fikirleri eşliğinde sunar. Bu metin, özlü ve güçlü fikirleri sayesinde, ithaf edildiği Amerikan sakinleri tarafından bir anıt-metin mertebesine çıkarılmıştır. Halkını devrim rüyasında ve hakikatinde yalnız bırakmamış olan bu metin, Amerika’nın en çok basılan (2000’lerde bile) ve okunan eseri olarak tarihe geçmiştir.

...skiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre ... Sağduyu (Ciltli) (CİLTLİ): Thomas Paine » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Sağduyu Ciltli - Jean Meslier. Kaynak Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 256 Puan. İş Bankası Kültür Yayınları Silas Marner Hasan Ali Yücel Klasikleri Ciltli - George Eliot. Sağduyu Ciltli Din Felsefesi Bu kitap, Mustafa Kemal Atatürk'ün emriyle, 1928 yılında, Milli Eğitim Bakanlığı Yayınları Kaynak Analiz Yayınları Jean Meslier. Jean Meslier'nin kitabı top barutuna benziyor.". Kaynak Yayınları, okura, döne döne okuyacağı, herkese önereceği bir Aydınlanma ilmihali ... Sagduyu Ciltli - Arama Sonuçları ... . Jean Meslier'nin kitabı top barutuna benziyor.". Kaynak Yayınları, okura, döne döne okuyacağı, herkese önereceği bir Aydınlanma ilmihali sunuyor. Sağduyu (Ciltli) Jean Meslier. Sağduyu Ciltli. Yayınevi: Kaynak (Analiz) Yayınları. sagduyu ciltli - arama sonuçları. Sadece stoktakileri göster | Ürün Göster: 10 20 30 40 50 100. Sağduyu (Ciltli). 29.17. Müşteri Hizmetleri. Sağduyu Ciltli satışı Sonteklif'te. Fiyat ve özelliklerini inceleyin, güvenle satın alın. 15763746. Sağduyu Ciltli. Fiyat : 59,20 TL. Bu ürün tükenmiştir. Sağduyu (Ciltli) - Kaynak Yayınları - 9789753430941 - Jean Meslier - %35 indirimli - Bu kitap, Mustafa Kemal Atatürk'ün emriyle, 1928 yılında, Milli Eğitim Baka. Sağduyu (Ciltli). KAPAT. %30 indirimli. Sağduyu ciltli Hasan Ali Yücel klasikler. İş bankası kültür yayınları. 28.00. Yazarın Diğer Kitapları. %30. Sağduyu Hasan Ali Yücel klasikler. Jean Meslier. Kitap Tanıtımı. Bu kitap, Mustafa Kemal Atatürk'ün emriyle, 1928 yılında, Milli Eğitim Bakanlığı Yayınları arasında Aklı Selim adıyla yayımlandı ve basımı İstanbul'da... Sağduyu - Tanrısızlığın İlmihali (Ciltli) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış say...