Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sakın Açma Isırır! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sakın Açma Isırır! PDF EPUB


Charlotte Habersack

Sakın Açma Isırır! - Charlotte Habersack pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Charlotte Habersack
DOSYA BOYUTU 6,79
TARİH 2019-09-02
ISBN 9752208520
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sıkıcı Kent’te ailesiyle yaşayan Nemo’ya bir gün bir paket gelir. Göndereni belirsiz bu sır dolu paketin üstünde “Sakın Açma!” yazmaktadır ama Nemo elbette açar…Bunun üzerine üç şey olur:Paketten hiç beklenmedik bir şey, kanlı canlı, obur mu obur bir Şövalye Yeti çıkar.Dışarıda kar yağmaya başlar, hem de yazın ortasında!Ve küçücük bir paketçiğin içinden çıkan Yeti, her geçen saniye büyür de büyür.Sıkıcı Kent karlara gömülmüştür ama Nemo’yla arkadaşları ter içindedir: Bu kocaman Yeti’yi şimdi nereye saklayacaklardır?

...itaplar. İnceleme ekle. Gizem Sakın Açma Isırır!'ı inceledi ... SAKIN AÇMA ISIRIR / BİLGİ - 9789752208520 - Kitapsan ... . Sıkıcı Kent'te ailesiyle birlikte sıradan hayatına devam eden Nemo'nun hayatı kesinlikle açmaması gereken bir paket aldığında değişir. Her şey postacının kapıyı sabah değil de akşam çalmasıyla başlar. Sakın açma ısırır! Yazar: Charlotte Habersack. Yayınevi: bilgi yayınevi. Göndereni belirsiz bu sır dolupaketin üstünde "Sakın Açma!" yazmaktadır ama Nemo elbette açar… 12.60 €. Sıkıcı Kent'te ailesiyle yaşayan Nemo'ya bir gün bi ... Sakın Açma Isırır Charlotte Habersack ... .60 €. Sıkıcı Kent'te ailesiyle yaşayan Nemo'ya bir gün bir paket gelir. Göndereni belirsiz bu sır dolu paketin üstünde "Sakın Açma!" yazmaktadır ama Nemo elbette açar… Sıkıcı Kent'te ailesiyle yaşayan Nemo'ya bir gün bir paket gelir. Göndereni belirsiz bu sır dolupaketin üstünde "Sakın Açma!" yazmaktadır ama Nemo elbette açar… 19.50 TL. Sıkıcı Ken...