Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sevgi ve Adalet e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sevgi ve Adalet PDF EPUB


Paul Ricoeur

Sevgi ve Adalet - Paul Ricoeur pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Paul Ricoeur
DOSYA BOYUTU 4,64
TARİH 2019-09-03
ISBN 9755709970
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Paul Ricœur'ün sevgi ve adalet arasındaki gerilimli ilişkinin izini sürdüğü konferanslarını bir araya getiren Sevgi ve Adalet, felsefe ile teolojinin kesiştiği sahada yepyeni patikalar açıyor. Kutsal metinlerde adalet arayışının neden sevgi temasından ayrılmadığı sorusunun peşine düşen Ricœur, kişinin komşusuna dönük bireysel sevgisiyle toplumsal adalet arayışı arasındaki uçurumun anlamı üzerine düşünmeye davet ediyor okurunu.Edebiyat eleştirmeni kimliğiyle kutsal metinlerdeki simgeleri çözümleyen, filozof kimliğiyle ise toplumsal yaşamda etiğin yerini sorgulayan Ricœur, iki perspektifin ufuk noktasında yeni bir yaklaşım icat ediyor. Sevgi ve adalet ilişkisinin açmazlarını birbirinin ışığında görünür kıl arken, iki kavramın dikiş izlerinde yeni bir imkân arayışına giriyor.

...ncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz ... Sevgi ve Adalet - BKM Kitap ... . En uygun SEVGİ VE ADALET / SEL ürün ve modelleri markası ve SEL YAYINCILIK PAUL RICOEUR 1. BASIM AZİZ UFUK KILIÇ TÜRKÇE 106 SAYFA 2019 özellikleri 9789755709970 en ucuz fiyatlar ile... 14.40 TL. Paul Ricœur'ün sevgi ve adalet arasındaki gerilimli ilişkinin izini sürdüğü konferanslarını bir araya getiren Sevgi ve Adalet, felsefe ile teolojinin kesiştiği sahada yepyeni patikalar açıyor. Değerli okur, dünya "SEVGİ" ve "ADALET" üzerine kurulmuştur. Hiç kimse sevmeye başlamadan yaşamaya başlayamaz. En büyük sorumluluk, "SEVGİ" ve "AD ... Sevgi ve Adalet Paul Ricoeur ... . Değerli okur, dünya "SEVGİ" ve "ADALET" üzerine kurulmuştur. Hiç kimse sevmeye başlamadan yaşamaya başlayamaz. En büyük sorumluluk, "SEVGİ" ve "ADALET" sorumluluğudur. Paul Ricœur'ün sevgi ve adalet arasındaki gerilimli ilişkinin izini sürdüğü konferanslarını bir araya getiren Sevgi ve Adalet, felsefe ile teolojinin kesiştiği sahada yepyeni patikalar açıyor. Paul Ricœur'ün sevgi ve adalet arasındaki gerilimli ilişkinin izini sürdüğü konferanslarını bir araya getiren Sevgi ve Adalet, felsefe ile teolojinin kesiştiği sahada yepyeni patikalar açıyor. Sevgi ve adalet ilişkisinin açmazlarını birbirinin ışığında görünür kılarken, iki kavramın dikiş... dil:Türkçe Tarafından gönderildi Sevgi ve Adalet:3 Eylül 2019 15.66 TL. Paul Ricœur'ün sevgi ve adalet arasındaki gerilimli ilişkinin izini sürdüğü konferanslarını bir araya getiren Sevgi ve Adalet, felsefe ile teolojinin kesiştiği sahada yepyeni patikalar açıyor. 14.40 TL. Paul Ricur'ün sevgi ve adalet arasındaki gerilimli ilişkinin izini sürdüğü konferanslarını bir araya getiren Sevgi ve Adalet, felsefe ile teolojinin kesiştiği sahada yepyeni patikalar açıyor. Paul Ricœur'ün sevgi ve adalet arasındaki gerilimli ilişkinin izini sürdüğü konferanslarını bir araya getiren Sevgi v...