Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Veli'nin Kurabiyesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Veli'nin Kurabiyesi PDF EPUB


Ayla Çınaroğlu

Veli'nin Kurabiyesi - Ayla Çınaroğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ayla Çınaroğlu
DOSYA BOYUTU 5,14
TARİH 2010-05-01
ISBN 9755870687
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kocaman bir kurabiye verdi annesi Veli'ye Veli bahçeye çıktı. Tam kurabiyesini ısıracaktı ki...Arkadaşı Ali'yi gördü.- Al Ali, dedi Veli, kurabiyenin yarısını Ali'ye verdi. Veli'ye yardım kurabiye kaldı.

... Kurabiyesi. Veli ile eğlenceli okuma.. ... Veli'nin Kurabiyesi ... . Veli elinde kocaman bir kurabiye ile bahçeye çıkar. Kurabiyesini arkadaşı Ali'yle paylaşır; sonra kalanını Çomar'la, sincapla ve minik kuşla... Ayla Çınaroğlu. Veli elinde kocaman bir kurabiye ile bahçeye çıkar. Kurabiyesini arkadaşı Ali'yle paylaşır; sonra kalanını Çomar'la, sincapla ve minik kuşla... 11 TL. Veli elinde kocaman bir kurabiye ile bahçeye çıkar. Kurabiyesini arkadaşı Ali'yle payla ... Veli'nin Kurabiyesi En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Kurabiyesini arkadaşı Ali'yle paylaşır; sonra kalanını Çomar'la, sincapla ve minik kuşla... Ayla Çınaroğlu. Kocaman bir kurabiye verdi annesi Veli'ye Veli bahçeye çıktı. Tam kurabiyesini ısıracaktı ki... Arkadaşı Ali'yi gördü. - Al Ali, dedi Veli, kurabiyenin yarısını Ali'ye verdi. Veli`nin Kurabiye...