Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Benim Güzel Organlarım / Organlarımla Allah’a Şükrediyorum e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Benim Güzel Organlarım / Organlarımla Allah’a Şükrediyorum PDF EPUB


Rabia Nazik Yüksel

Benim Güzel Organlarım / Organlarımla Allah’a Şükrediyorum - Rabia Nazik Yüksel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Rabia Nazik Yüksel
DOSYA BOYUTU 9,84
TARİH 2019-04-15
ISBN 6051834139
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sevgili ebeveynler,“Benim Güzel Organlarım” kitabı okul öncesi çocuklar için hazırlandı.Rengârenk bir tasarım ve cıvıl cıvıl resimlerle süslenen bu kitapta tam on ayrı organ işlendi.İşte bu eğlenceli kitabın çocuğunuza sağlayacağı kazanımlar ve sizin yapmanız gerekenler:El-göz koordinasyonu gelişimi için kitapta geçen bölümleri çocuğunuza dokunarak tekrarlayın.Akademik-sosyal zekâ gelişimi için kitaptaki nesnelerin evdeki benzerlerini gösterip onlara dokunmasını sağlayın.Unutmayın, kitap okumak çocuğunuzla geçireceğiniz en keyifli ve biyo-psiko-sosyal açıdan en verimli anınız olacak!

...u kitapta tam on ayrı organ işlendi. PDF İçeriği ... Benim Güzel Organlarım - Organlarımla Allah'a Şükrediyorum ... . Benim Güzel Organlarım / Organlarımla Allah'a Şükrediyorum Kitabı Hakkında. ACIKLAMA Sevgili ebeveynler, Organlarımla Allah'a Şükrediyorum seti okul öncesi çocuklar için hazırlandı. Rengârenk bir tasarım ve cıvıl cıvıl resimlerle süslenen bu sette tam 10 ayrı organ işlendi. Ana Sayfa > Kitaplar > Hikaye Kitapları > Organlarımla Allah'a Şükrediyorum - Benim Güzel Ağzım. Rengârenk bir tasarım ve cıvıl cıvıl resimler ... Benim Güzel Ellerim Organlarımla Allaha Şükrediyorum 1 622293 ... . Rengârenk bir tasarım ve cıvıl cıvıl resimlerle süslenen bu sette tam 10 ayrı organ işlendi. 13.86 TL. Sevgili ebeveynler, "Benim Güzel Organlarım" kitabı okul öncesi çocuklar için hazırlandı. Rengârenk bir tasarım ve cıvıl cıvıl resimlerle süslenen bu kitapta tam on ayrı organ işlendi. Sevgili ebeveynler,"Benim Güzel Organlarım" kitabı okul öncesi çocuklar için hazırlandı. Rengârenk bir tasarım ve cıvıl cıvıl resimlerle süslenen bu kitapta tam on ayrı organ......