Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Diyamandi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Diyamandi PDF EPUB


Sadık Yalsızuçanlar

Diyamandi - Sadık Yalsızuçanlar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sadık Yalsızuçanlar
DOSYA BOYUTU 5,83
TARİH 2019-09-05
ISBN 6057525635
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir aşk erbabı Yaman Dede… Mevlânâ’nın dizeleriyle karşılaştığı gün yanmaya başlıyor: “Dinle, bu ney neler anlatıyor? Ayrılıklardan nasıl şikâyet ediyor?” Kendini yitiriyor. Bu hayata göz yumup başka bir âleme göz açıyor. Artık kendini kalbini tanımaya, anlamaya, bilmeye adıyor. Ve yalnızca O’nunla can buluyor…Sadık Yalsızuçanlar’ın ustalıklı kaleminden Diyamandi, bir arayıştan ibaret olan insanın kâinat kadar büyük bir mutluluğa ermesinin hikâyesi…“Anladım ki O’nun sadece lütfu var, biz bazısına kahır diyoruz. İçime uzun süre baktım, orada yokluk gördüm. Yokluğun baskısı arttıkça ruhum daha da şenlenecek. O’ndan gelen her şey güzel, O’ndan gelen her acı tatlı...”

...an ibaret olan insanın kâinat kadar büyük bir mutluluğa ermesinin hikâyesi… 146 Takipçi, 666 Takip Edilen, 66 Gönderi - DiyaMandi'in (@ddiyamandii) Instagram fotoğraflarını ve videolarını gör ... Diyamandi ... . Diyamandi, Sadık Yalsızuçanlar, H Yayınları. Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9786054042784. Diyamandi. Bir aşk erbabı Yaman Dede… Sadık Yalsızuçanlar'ın ustalıklı kaleminden Diyamandi, bir arayıştan ibaret olan insanın kâinat kadar büyük bir mutluluğa ermesinin hikâyesi… Hak âşıklarının hayatını kendine has üslûbundan okuduğumuz yazar bu kez Yaman Dede'nin diğer adıyla Diyamandi'nin hakîkat yolundaki hayat hikâyesini anlatıyor. 9786054042784. 711795. Diyamandi. H Yayınları. 18.20. Diyamandi "İki dervişin, Anadolu'da gezerken yolu bir beldeye uğrar. Sokakta yürürken bir kilisenin önünden geçerler. Aylardan Ramazan'dır. ... Diyamandi - Sadık Yalsızuçanlar | kitapyurdu.com ... . 9786054042784. 711795. Diyamandi. H Yayınları. 18.20. Diyamandi "İki dervişin, Anadolu'da gezerken yolu bir beldeye uğrar. Sokakta yürürken bir kilisenin önünden geçerler. Aylardan Ramazan'dır. Kapıda duran Papaz e. İstanbul Hukuk Fakültesini bitiren Diyamandi, mezun olduktan sonra devlet memuru olur. Aynı zamanda Edebiyat ve İslam ilimleri derslerini özel hocalardan almaya da devam eder. 19.50 TL. Ve yalnızca O'nunla can buluyor... Sadık Yalsızuçanlar'ın ustalıklı kaleminden Diyamandi, bir arayıştan ibaret olan insanın kâinat kadar büyük bir mutluluğa ermesinin hikâyesi... 22.50 TL. Bir aşk erbabı Yaman Dede… Mevlânâ'nın dizeleriyle karşılaştığı gün yanmaya başlıyor: "Dinle, bu ney neler anlatıyor? Ayrılıklardan nasıl şikâyet ediyor?". Kendini yitiriyor. Diyamandi eseri; Sadık Yalsızuçanlar'ın en çok satan kitaplarındandır. Sadık Yalsızuçanlar'ın Diyamandi romanından alıntılar: İki dervişin, Anadolu'da gezerken yolu bir beldeye uğrar. + Sepete Ekle. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Diyamandi H Yayınları. "Kızım bir gün anlayacaktır... Mevlana beni onlardan almadı, beni benden aldı..." Diyamandi, elmas demek. Anadolu'da "Yamandi" olarak telaffuz ediliyor. Sonradan Müslüman olan bu Mevlânâ âşığı güzel insana, üstadı Ahmed Remzi Dede, "Yaman" adını verir. Diyamandi book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Diyamandi by Sadık Yalsızuçanlar....