Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İnsanlar ve Yobazlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İnsanlar ve Yobazlar PDF EPUB


Recep Yakuphan

İnsanlar ve Yobazlar - Recep Yakuphan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Recep Yakuphan
DOSYA BOYUTU 8,60
TARİH 2020-04-30
ISBN 6257904339
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“İnsanlar ve Yobazlar” adlı kitabımızda zorbalıklarla mücadele eden insanların uygulamaları, yobazların davranışlarının genellikle nasıl son bulduğu, çılgın bir teknolojik yarış içinde olan günümüz insanlığının haklı ve haksız bir şekilde birbirlerini nasıl tükettikleri konusunda ipuçları görülebilecektir. İnsanlığın dünden bugüne yaşadığı bilim, sanat, kültür ve din hayatını çok yakından görüp değerlendirme şansına sahip olacaksınız. 

... bir toplum için hidayet ve rahmettir. "Sonradan görme insanlar maymun gibidirler ... Bir İnsanın Yobaz Olduğunu Anlama Yöntemleri - Ekşi Sözlük ... . Bir maymun becerikliği vardır onlarda. Bakarsınız yukarılara tırmanıyorlar, tırmanma sırasındaki çevikliğine hayran kalırsınız. "İnsanlar ve Yobazlar". için 1 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. İnsanlar ve Yobazlar. Recep Yakuphan. Satıcı. ...sizler ile paylaştım fakat aranızda bana yobaz çomar geri kafa diyen insanlar oldu ve ben bu .. Ankebut Suresi'nden açıklamalar; Gerici ve yobazlar insanları Kuran'ın güze ... Ahlâk ve Yobazlık ... .. Ankebut Suresi'nden açıklamalar; Gerici ve yobazlar insanları Kuran'ın güzelliklerine çekmezler. ...diyemeyip de neden özel olarak bileniyorlar? (cevap zaten içinde var; çünkü yobazlar ama yine de bir soralım) *ben alevi degilim*... Cevap:Diğer insanlar neden böyle ırkçı bir ayrım yapıyor bilmiyorum. Münafıklar ve Yobazlar Kadınları Net Üçüncü Sınıf İnsan Olarak Görüyorlar. ÖNEMLİ KONULAR....