Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ninesinin Küçük Keçisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ninesinin Küçük Keçisi PDF EPUB


Christine Beigel

Ninesinin Küçük Keçisi - Christine Beigel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Christine Beigel
DOSYA BOYUTU 3,98
TARİH 2019-09-23
ISBN 6053417170
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çiftlikte yaşayan herkesin iyi ya da kötü bir adı var… Benim adım yok! Bana hep “bıldırcınım, küçük hindim, civcivim, ceylanım” diye sesleniyorlar. Bunlardan birini duyar duymaz bağırıyorum, “Yeter artık! Bıktım!” Ninem de hemen cevap veriyor, “İnekler ağaçta yaşamaz, öyle bıkmakla olmaz! Neden kızıyorsun? Sen benim minik kuşumsun.” Dayanamayıp bağırmaya başlıyorum, “Ben kuş değilim! Hem öyle olsa bile, küçük değil büyük bir kuşum. Büyük, büsbüyük, kocaman bir kuş!”Çocukların okumaktan ve dinlemekten büyük keyif aldığı Anne Tavuk Anlatıyor dizisinin yazarı Christine Beigel’den eğlenceli bir öykü. 

...ıldırcınım, küçük hindim, civcivim, ceylanım" diye sesleniyorlar ... Ninesinin Küçük Keçisi - Christine Beigel | kitapyurdu.com ... . Christine Beigel. Çiftlikte yaşayan herkesin iyi ya da kötü bir adı var… Benim adım yok! Bana hep *bıldırcınım, küçük hindim, civcivim, ceylanım* diye sesleniyorlar. 8.93 TL. Sen benim minik kuşumsun.". Dayanamayıp bağırmaya başlıyorum "Ben kuş değilim! Hem öyle olsa bile küçük değil büyük bir kuşum. Büyük büsbüyük kocaman bir kuş!". Ürün Adı: Ninesinin Küçü ... Ninesinin Küçük Keçisi - Christine Beigel - 1001... | Kitapkolik.com ... . Büyük büsbüyük kocaman bir kuş!". Ürün Adı: Ninesinin Küçük Keçisi Ürün Kodu: 9786053417170 Basım Yılı: 2019.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kuşe Çevirmen: Christine Beigel. Ninesinin Küçük Keçisi. Bana hep "...