Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma On Beş Yaşında Bir Kaptan e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

On Beş Yaşında Bir Kaptan PDF EPUB


Jules Verne

On Beş Yaşında Bir Kaptan - Jules Verne pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jules Verne
DOSYA BOYUTU 12,62
TARİH 2019-04-10
ISBN 6052944646
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gemideki acemi miço ise; aslen New Yorklu, on beş yaşında anasız babasız bir yetim olan Dick Sand’di. Dick orta boylu, yapılı bir oğlandı. Kahverengi saçları, alev alev yanan mavi gözleri vardı. Yetimhanede büyümesine rağmen sekiz yaşında denizin tadını almış, yavaş yavaş denizciliği ve denizin inceliklerini öğrenmişti. Bir ticaret gemisinde miçoyken Kaptan Hull onu görmüş ve küçük oğlana hemen kanı ısınmıştı. Bay Weldon da Dick’i çok sevmiş ve onu koruması altına almıştı. İşte Dick Sand böylece Pilgrim’in miçosu olarak işe başlamış oldu.

...uğu yere doğru yürüdü. Miçoya üç dört adım yaklaşmışken durdu ... 15 Yaşında Bir Kaptan Hakkında Konu... | Edebiyat ve Sanat Akademisi ... . Jules Verne. Küçük yaşta annesiyle babasını kaybeden Dick Sand, Kaptan Hull tarafından Pilgrim isimli gemide büyütülür. On beş yaşına geldiğinde kendine güveni tam bir miçodur artık. Kitap Çeşitleri >. Çocuk Klasikleri Kitapları >. On Beş Yaşında Bir Kaptan. 22 TL. Dick Sand daha on beş yaşında bir çocuktu. Fakat hayat onu erken pişirmişti. Bu yaşında gemilerde miçoluk yap ... 15 Yaşında Bir Kaptan Hakkında Konu... | Edebiyat ve Sanat Akademisi ... . Fakat hayat onu erken pişirmişti. Bu yaşında gemilerde miçoluk yapıyor ve yeri geldiğinde en önemli kararlara katılıyor, sorumluluk alıyordu. 15 Yaşında Bir Kaptan. Jules Gabriel Verne. Gemileri arasında belki en küçüklerinden ama en iyilerinden biri, Gezgin yelkenlisiydi.Kaptan Hullun buyruğunda beş gemici ile bir miço çalışıyordu. Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük). | Filtrele. on+beş+yaşında+bir+kaptan. için 65 ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Rakuten Kobo'dan Jules Verne tarafından "On Beş Yaşında Bir Kaptan" kitabını okuyun. İki direkli, hafif bir yelkenli olan Pilgrim, okyanusun sakin suları üzerinde hızla yol alıyordu. Jules Verne. Başta bilim kurgu olmak üzere macera ve polisiye konularında çok sayıda eser veren Jules Verne'in meşhur eseri On Beş Yaşında Bir Kaptan 1878'deki ilk baskısından sonra bugüne kadar... Genç denizci Dick Sand, Kaptan Hull'un balina avcı gemisi Pilgrim'de göreve başlamıştır. Kötü geçen bir av sezonundan sonra Pilgrim, Amerika'ya doğru dönüş yoluna geçer. Bunlardan biri olan On Beş Yaşında Bir Kaptan kitabının ilk cildi de önümüzdeki hafta okurlarıyla buluşuyor. Genç denizci Dick Sand, Kaptan Hull'un balina avcı gemisi Pilgrim'de göreve başlamıştır. Bu site içerisinde On Beş Yaşında Bir Kaptan gibi kitapları ücretsiz olarak indirebilir ya da doğrudan okuyabilirsiniz. Gemide beş tayfa ile on beş yaşında Dick Sand adında bir miço vardır. 5.94 TL. Gemide beş tayfa ile on beş yaşında Dick Sand adında bir miço vardır. Yolculuk sırasında rastladıkları zenci kazazedeleri de aralarına alırlar. Kaptan ve dört tayfa bir av sırasında yaşamlarını... Jules Verne. Küçük yaşta annesiyle babasını kaybeden Dick Sand, Kaptan Hull tarafından Pilgrim isimli gemide büyütülür. On beş yaşına geldiğinde kendine güveni tam bir miçodur artık. Yelkenli bir geminin bu kadar hızlı olmasının en önemli sebeplerinden biri, deneyimli kaptan Hull ve adamlarının becerileriydi. Beş tecrübeli ve bir de acemi tayfadan oluşan geminin mürettebatı, fıçılarını... Yahya Kaptan - Kurtuluşun Kahramanları 2 (19). İsmail Bilgin. Yazarın Diğer Kitapları. Balonla Beş Hafta (Çocuk Klasikleri). Jules Verne. Seksen Günde Dünya Turu (Çocuk Klasikleri). (görsel ve bilgi: hasbahcekitap.com). Açıklama: Başta bilim kurgu olmak üzere macera ve polisiye konularında çok sayıda eser veren Jules Verne'i...