Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Phaidros (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Phaidros (Ciltli) PDF EPUB


Platon(Eflatun)

Phaidros (Ciltli) - Platon(Eflatun) pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Platon(Eflatun)
DOSYA BOYUTU 10,8
TARİH 2019-09-10
ISBN 6052958766
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Platon (MÖ 428/9-348/7): Atina’nın aristokrat gençlerinin gramer, müzik ve beden eğitiminden oluşan temel eğitimini aldıktan sonra filozof Kratylos’un öğrencisi olmuş, onun sayesinde Sokrates öncesi filozofların eserlerini tanımıştır. Bununla birlikte Platon’u en çok etkileyen düşünür Sokrates’tir, ancak tarihin en meşhur öğretmen öğrenci ikilisinin nerede ve nasıl karşılaştığına dair bilgiler çelişkilidir. Eserlerindeki atıflardan tanıştıkları sırada hocasının altmış, kendisinin de yirmi yaşlarında olduğu anlaşılmaktadır. Siyasetle de ilgilenen Platon, Sokrates’in ölüme mahkûm edilişinin ardından bu uğraşından vazgeçip hocasının düşüncelerini geliştirmeye ve kendi felsefe sistemini kurmaya yönelmiştir. MÖ 387 yılında Batı dünyasının en uzun ömürlü eğitim kurumlarından Akademia’yı kuran Platon, felsefesini işlediği diyaloglardan Phaidros’ta aşk, güzellik ve retorik hakkındaki düşüncelerini dile getirmiştir.

...a'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz ... Phaidros (Ciltli) | bkmkitap.com ... . Phaidros (Ciltli) (9786052958766). Marka : Platon (Eflatun). Phaidros (Ciltli). Yeni. Ücretsiz Kargo. MÖ 387 yılında Batı dünyasının en uzun ömürlü eğitim kurumlarından Akademia'yı kuran Platon, felsefesini işlediği diyaloglardan Phaidros'ta aşk, güzellik... 28 TL. MÖ 387 yılında Batı dünyasının en uzun ömürlü eğitim kurumlarından Akademia'yı kuran Platon, felsefesini işlediği diyaloglardan Phaidros'ta aşk, güzellik ve retorik hakkındaki düşüncelerini... 27.50 TL. MÖ 387 yılında Batı dünyasının en uzun ömürlü ... Phaidros (Ci̇ltli̇) ... ... 27.50 TL. MÖ 387 yılında Batı dünyasının en uzun ömürlü eğitim kurumlarından Akademia'yı kuran Platon, felsefesini işlediği diyaloglardan Phaidros'ta aşk, güzellik ve retorik hakkındaki... Platon(Eflatun) kaleminden Phaidros (Ciltli) kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Phaidros (Ciltli). Yayınevi : İş Bankası Yayınları. -platon, phaidros, 274c. diyalogtan hemen sonra derrida'nın bu diyaloğa yorumu olan platon'un eczanesi'ni okumanızı öneririm. derrida'nın phaidros'a yaptığı yapısöküm, bir kitap nasıl okunur çok... 40 TL. MÖ 387 yılında Batı dünyasının en uzun ömürlü eğitim kurumlarından Akademia'yı kuran Platon, felsefesini işlediği diyaloglardan Phaidros'ta aşk, güzellik ve retorik hakkındaki düşüncelerini......