Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yüksek Potansiyelli Lider e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yüksek Potansiyelli Lider PDF EPUB


Ram Charan

Yüksek Potansiyelli Lider - Ram Charan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ram Charan
DOSYA BOYUTU 8,92
TARİH 2018-02-13
ISBN 6052261705
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Şirketiniz için gerçek bir değer yaratan ve rekabet üstünlüğü sağlayan şey nedir? Yetenekli insanları bulmak ve konumlandırmak. Özellikle günümüzün sürekli dönüşen ekonomisinde bir şirketi diğerlerinin önüne geçiren budur. Bu, olağanüstü büyümüş ve büyümeye devam eden doğuştan dijital şirketler için geçerli olduğu gibi, dönüşüm gereksiniminin farkına varmakta olan geleneksel şirketler için de geçerlidir.Bu kitap yüksek potansiyelli liderlere (yani bir gün büyük bir şirketi yönetebilecek olanlara) kendi yollarını nasıl yaratacaklarını ve vaat ettikleri potansiyele ulaşmak için gereken temel becerileri nasıl kazanacaklarını gösteriyor. Ayrıca üst yöneticilere, insan kaynakları bölümü yöneticilerine ve diğer yönetici yetiştiricilerine böyle liderleri nasıl saptayacaklarını ve rakipler karşısında onların gelişimini nasıl kolaylaştıracaklarını açıklıyor.Eğer siz de büyük, karmaşık bir şirketi yönetmek için yüksek bir potansiyele sahip liderlerden biriyseniz zaman sizin zamanınız. Şirketlerin size ihtiyacı var. Bu sorumluluğu üstlenerek büyümenizi hızlandırmaya hazır olun. Bu kitap, gereksinim duyacağınız beceri ve yetenekleri nasıl geliştireceğinizi ve sizi hazırlayarak en zorlu sınamalardan başarıyla geçirecek olan büyük hamleleri nasıl ve ne zaman yapacağınızı gösterecek.Eğer şirketinizin liderlik kademelerine yeni liderler kazandırmaktan sorumlu bir İK uzmanıysanız işinizi yapma şekliniz değişmek zorunda. Çünkü şirketlerin karşısındaki sınırsız karmaşa ve meydan okumalarla ilgilenebilecek liderler bulup onları geliştirmek için yeni bir yaklaşıma ihtiyacınız var. Bu kitabı rehber olarak kullanarak liderlik potansiyelini yeniden tanımlayabilecek ve şirketinizdeki yüksek potansiyelli liderlere kendi yollarını yaratma olanağı verebileceksiniz. Kitabın son bölümü, kendi büyümelerini kat kat artıran bu liderleri desteklemedeki rolünüzü yeniden düşünmenize yardımcı olacak.

...n size ihtiyacı var. Eğer siz de büyük, karmaşık bir şirketi yönetmek için yüksek bir potansiyele sahip liderlerden biriyseniz zaman sizin zamanınız ... Yüksek Potansiyelli Lider ... . Şirketlerin size ihtiyacı var. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Potansiyeli Yüksek Liderler Yetiştirmek. Yazar. Harvard Business Review. Yoğun bir eylem ve öğrenme dönemidir İlk 6 ay sürer Yönetici bir yandan işi öğrenirken bir yandan da işin yürümesini sağlamak zorundadır Yönetici hem değerlendirme yapar hem de uyum sağlamaya... Paylaş. Sahaf. Potansiyeli yüksek liderler yetiştirmek. 0 kişi. Devamını Oku. Bedelsiz potansiyeli yüksek olan hisseler. Bu teorik temelde, potansiye ... POTANSİYELİ YÜKSEK LİDERLER YETİŞTİRMEK Kitapları - Kidega ... ... Paylaş. Sahaf. Potansiyeli yüksek liderler yetiştirmek. 0 kişi. Devamını Oku. Bedelsiz potansiyeli yüksek olan hisseler. Bu teorik temelde, potansiyelin insana yönelik matris modeli, şimdi ve gelecek için yüksek performanslı, yük...