Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çılgın Deneyler Kulübü / Drone Yarışı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çılgın Deneyler Kulübü / Drone Yarışı PDF EPUB


Esra İlter Demirbilek

Çılgın Deneyler Kulübü / Drone Yarışı - Esra İlter Demirbilek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Esra İlter Demirbilek
DOSYA BOYUTU 10,98
TARİH 2019-11-29
ISBN 6050321401
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bütün dünyanın başı dertte! Neyse ki Çılgın Deneyler Kulübü varken her şey kolayca kontrol altına giriyor. (Gerçekten de öyle mi acaba?) Çılgın Deneyler Kulübü, okuldaki drone projesini tamamlayıp yarışma için İstanbul’a geliyor. Gelir gelmez de başlarına bir sürü iş açılıyor! Onlar drone yarışması için hazırlanırken peşlerine bir profesör düşüyor. Profesörün tek isteği Baha Dayı’nın gizli projelerinin olduğu yeşil kaplı defteri almak. Fakat Çılgın Deneyler Kulübü, profesör bu inanılmaz denklemlerle dolu defteri ele geçirirse dünya çapında olabilecek felaketlerden endişe ediyor. Yarışmaya saatler kala Alp ve arkadaşları bu durumu çözmek zorundalar! Çılgın Deneyler Kulübü bu kez de dünyayı korumak adına görev başına geçiyor.

... 15 TL. Gerçekten de öyle mi acaba? Çılgın Deneyler Kulübü, okuldaki drone projesini tamamlayıp yarışma için İstanbul'a geliyor ... Çılgın Deneyler Kulübü / Drone Yarışı - Esra İlter Demirbilek ... . Gelir gelmez de başlarına bir sürü iş açılıyor! Çılgın Deneyler Kulübü Drone Yarışı. Yayınevi : Martı Yayınları. Barkod : 9786050321401. İlgili ürünler. Çılgın Deneyler Kulübü Drone Yarışı. 15 TL. Gerçekten de öyle mi acaba? Çılgın Deneyler Kulübü, okuldaki drone projesini tamamlayıp yarışma için İstanbul'a geliyor. Gelir gelmez de başlarına bir sürü iş açılıyor! 10.50 TL. Gerçekten de öyle mi acaba? Çılgın Deneyler Kulübü, okuldaki dro ... Çılgın Deneyler Kulübü - Drone Yarışı | Akoluk Kitap Kırtasiye ... . Gelir gelmez de başlarına bir sürü iş açılıyor! 10.50 TL. Gerçekten de öyle mi acaba? Çılgın Deneyler Kulübü, okuldaki drone projesini tamamlayıp yarışma için İstanbul'a geliyor. Gelir gelmez de başlarına bir sürü iş açılıyor! Bütün dünyanın başı dertte! Neyse ki Çılgın Deneyler Kulübü varken. Her şey kolayca kontrol altına giriyor. Çılgın Deneyler Kulübü, okuldaki drone projesini tamamlayıp yarışma için İstanbul'a geliyor. Bütün dünyanın başı dertte! Neyse ki Çılgın Deneyler Kulübü varken. Her şey kolayca kontrol altına giriyor. Çılgın Deneyler Kulübü, okuldaki drone projesini tamamlayıp yarışma için İstanbul'a geliyor. Bütün dünyanın başı dertte! Neyse ki Çılgın Deneyler Kulübü varken her şey kolayca kontrol altına giriyor. Çılgın Deneyler Kulübü, okuldaki drone projesini tamamlayıp yarışma için İstanbul'a geliyor. 10.35 TL. Gerçekten de öyle mi acaba? Çılgın Deneyler Kulübü, okuldaki drone projesini tamamlayıp yarışma için İstanbul'a geliyor. Gelir gelmez de başlarına bir sürü iş açılıyor! Çılgın Deneyler Kulübü bu kez de dünyayı korumak adına görev başına geçiyor. https://www.kitapsitesi.com/urun/cilgin-deneyler-kulubu-drone-yarisi. 8.06 TL. (Gerçekten de öyle mi acaba?). Çılgın Deneyler Kulübü, okuldaki drone projesini tamamlayıp yarışma için İstanbul'a geliyor. Gelir gelmez de başlarına bir sürü iş açılıyor! 11.25 TL. Çılgın Deneyler Kulübü - Drone Yarışı-Martı Çocuk Kulübü- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 10.50 TL. Gerçekten de öyle mi acaba? Çılgın Deneyler Kulübü, okuldaki drone projesini tamamlayıp yarışma için İstanbul'a geliyor...