Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Şahinin Gözündeki Şifre e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Şahinin Gözündeki Şifre PDF EPUB


Tagrid en-Neccar

Şahinin Gözündeki Şifre - Tagrid en-Neccar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tagrid en-Neccar
DOSYA BOYUTU 4,85
TARİH 2019-04-24
ISBN 6053706885
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Lifta, 1948 yılında, gerçek sahipleri zorla göç ettirilen dört yüz Filistin köyünden sadece biridir. Fakat Lifta’yı diğer köylerden farklı kılan özelliği, bu köyün yıkımdan ve Yahudi yerleşkesine dönüşmekten kurtulan tek köy olmasıdır. Bu köyün evleri, günümüze kadar kendisi ve diğer bütün Filistin köylerinin başından geçenlere bir tanık olarak, halen dimdik ayaktadır. Lifta köyü, Filistin’in yaşadığı tüm acıların sembolü, halkının asil kökleri ve gasp edilmiş vatanlarına geri dönme hakkının bir tanığıdır.

...iyatı bulun. Şahinin Gözündeki Şifre - Kitap Fiyatları ... Şahinin Gözündeki Şifre - Tagrid En-Neccar ... . Ücretsiz Kargo. 14.40 TL. Şahinin Gözündeki Şifre-Nar Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Lifta, 1948 yılında, gerçek sahipleri zorla göç ettirilen dört yüz Filistin köyünden sadece biridir. Fakat Lifta'yı diğer köylerden farklı kılan özelliği... 13.50 TL. Lifta, 1948 yılında, gerçek sahipleri zorla ... Şahinin Gözündeki Şifre Tagrid En-Neccar ... ... 13.50 TL. Lifta, 1948 yılında, gerçek sahipleri zorla göç ettirilen dört yüz Filistin köyünden sadece biridir. Fakat Lifta'yı diğer köylerden farklı kılan özelliği... Roman. Şahinin Gözündeki Şifre. Şahinin Gözündeki Şifre. Yeni. Ücretsiz Kargo. 18 TL. Lifta, 1948 yılında, gerçek sahipleri zorla göç ettirilen dört yüz Filistin köyünden sadece biridir. Fakat Lifta'yı diğer köylerden farklı kılan özelliği......