Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Evliyanın Dilinden Abdest ve Guslün Hikmetleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Evliyanın Dilinden Abdest ve Guslün Hikmetleri PDF EPUB


Abdullah Demiray

Evliyanın Dilinden Abdest ve Guslün Hikmetleri - Abdullah Demiray pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Abdullah Demiray
DOSYA BOYUTU 5,81
TARİH 2010-05-01
ISBN 6054491551
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Abdurrahman-ı Tahi (k.s.) bir sözünde şöyle buyurur: "Tarikatın temeli ihlas ve muhabbet üzere olup, şeriata bağlılıktır. Tarikatın gayesi, marifetin sırlı meselelerini açığa kavuşturmak ve şer'i hükümlerin inceliklerini öğretmektir. Mesela mürid, abdest ve guslün alınış hikmeti ile abdestte belli azaların, gusülde ise bütün bedenin niçin yıkanması gerektiğini öğrenir. Abdest ve gusülden maksadın, yapılan bazı işlerin sebep olduğu (manevi) kirliliği gidermek olduğunu bilir. Çünkü bazı işlerin yol açtığı (manevi) kirlilik, diğerlerine göre daha fazladır."

...e Abdest ve Guslün Hikmetleri. Abdullah Demiray bu değerli eseri telif etmekle birlikte gerekli tahriç ... Evliyanın Dilinden Abdest ve Guslün Hikmetleri | bkmkitap.com ... ... Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Evliyanın Dilinden Abdest ve Guslün Hikmetleri. İNDİRİM %25. Sepete Ekle. Evliyanın Dilinden Zekatın Hikmetleri. Yazarın Diğer Kitapları. Evliyanın Dilinden Haccın Hikmetleri. 6.84 TL. Evliyanın dilinden ibadet ... Kitapi | Evliyanın Dilinden Abdest ve Guslün Hikmetleri ... . Yazarın Diğer Kitapları. Evliyanın Dilinden Haccın Hikmetleri. 6.84 TL. Evliyanın dilinden ibadetlerin hikmetlerini açıklayan bu eserlerden biri de Abdest ve Guslün Hikmetleri. Abdullah Demiray bu değerli eseri telif etmekle birlikte gerekli tahriç... 7.20 TL. Evliyanın dilinden ibadetlerin hikmetlerini açıklayan bu eserlerden biri de Abdest ve Guslün Hikmetleri. Abdullah Demiray bu değerli eseri telif etmekle birlikte gerekli tahriç... Mesela mürid, abdest ve guslün alınış hikmeti ile abdestte belli azaların, gusülde ise bütün bedenin niçin yıkanması gerektiğini öğrenir. Evliyanın dilinden ibadetlerin hikmetlerini açıklayan bu eserlerden biri de Abdest ve Guslün Hikmetleri. Abdullah Demiray bu değerli eseri telif etmekle birlikte gerekli tahriç... Evliyanın dilinden ibadetlerin hikmetlerini açıklayan bu eserlerden biri de Abdest ve Guslün Hikmetleri. Mesela mürid, abdest ve guslün alınış hikmeti ile abdestte belli azaların, gusülde ise... 6.93 TL. Evliyanın dilinden ibadetlerin hikmetlerini açıklayan bu eserlerden biri de Abdest ve Guslün Hikmetleri. Abdullah Demiray bu değerli eseri telif etmekle birlikte gerekli tahriç... ...Kitaplıgı serisi içinde bir hikmet kitapları dizisi oluşturduk.Evliyanın dilinden ibadetlerin hikmetlerini açıklayan bu eserlerden biri de Abdest ve Guslün Hikmetleri.Abdullah Demiray bu değerli eseri telif... 6.12 TL. Evliyanın dilinden ibadetlerin hikmetlerini açıklayan bu eserlerden biri de Abdest ve Guslün Hikmetleri. Abdullah Demiray bu değerli eseri telif etmekle birlikte gerekli tahriç... Abdullah Demiray. İslam'ın beş şartı dinimizin en temel ibadetleridir. Bu ibadetlerin hikmetlerini kavramak ve bunları ihlasla yapabilmek ise tasavvufun gayesidir. Mesela mürid abdest ve guslün alınış hikmeti ile abdestte belli azaların gusülde ise bütün bedenin niçin yıkanması gerektiğini öğrenir. Cilt Durumu. Karton Kapak. Dil. Türkçe. Ebat....