Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yirmi Birinci Yüzyılda Kapital (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yirmi Birinci Yüzyılda Kapital (Ciltli) PDF EPUB


Thomas Piketty

Yirmi Birinci Yüzyılda Kapital (Ciltli) - Thomas Piketty pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Thomas Piketty
DOSYA BOYUTU 11,15
TARİH 2014-11-05
ISBN 6053322771
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Fransız ekonomist Thomas Piketty’nin magnum opus’u 21.Yüzyılda Kapital’in yılın hatta belki de önümüzdeki on yılın en önemli kitabı olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. (Paul Krugman, New York Times 23.03.2014)Thomas Piketty bu esaslı kitabıyla hem akademik dünyaya, hem de tüm okuyuculara büyük bir hizmet sunuyor. Sunduğu tez gücünü ona buna saldırmaktan ya da politik gündemden değil, dikkatlice toplanmış ve analiz edilmiş verilerden ve gerekçelendirilmiş düşünceden alıyor. (Rakesh Khurana, Harvard Business School)Bazı kitaplar sadece okunur, bazı kitaplar ise taşı gediğine öyle bir koyar ki insanda canla başla okuma isteği uyandırırlar, Thomas Piketty’nin 21.Yüzyılda Kapital isimli kitabı bariz biçimde bu ikinci kategoriye giriyor.(Perry Lam, South China Morning Post, 23.05.2014)Piketty eşitsizlik konusunda muhtemelen son dönemin en önemli düşünürü… Bu kitapta servet uçurumları konusunda liberal çevrelerde hâlihazırda hissedilen rahatsızlığı haklı çıkaracak yetkin bir çerçeve sunuyor… (Jordan Weissmann, Slate, 22.04.2014)

...tal, İş Bankası Kültür Yayınları'nda ... Yirmi Birinci Yüzyılda Kapital Cİltli - Thomas Piketty | Nadir Kitap ... . On beş yıllık bir araştırmanın ürünü olan ve ekonomi terminolojisine yabancı olan okurlar tarafından da kolayca anlaşılabilecek bir dille yazılmış Yirmi Birinci Yüzyılda Kapital... Alış-Veriş Listeme Ekle. Yirmi Birinci Yüzyılda Kapital (Ciltli). canla başla okuma isteği uyandırırlar Thomas Piketty'nin 21.Yüzyılda Kapital isimli kitabı bariz biçimde bu ikinci kategoriye giriyor. On beş yıllık bir araştırmanın ür ... 21. Yüzyılın Krizinde "Yirmi Birinci Yüzyılda Kapital" - Bülent... ... . On beş yıllık bir araştırmanın ürünü olan ve ekonomi terminolojisine yabancı olan okurlar tarafından da kolayca anlaşılabilecek bir dille yazılmış Yirmi Birinci Yüzyılda Kapital... Fransız ekonomist Thomas Piketty'nin magnum opus'u Yirmi Birinci Yüzyılda Kapital'in yılın hatta belki de önümüzdeki on yılın en önemli kitabı olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu yıl gündemden hiç düşmeyen Fransız ekonomist Thomas Piketty'nin kitabı Yirmi Birinci Yüzyılda Kapital, İş Bankası Kültür Yayınları'nda. Sayfa Sayısı: 768. Basım Yılı: 2014-11. Cilt Durumu: Ciltli....