Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bedava MüzikBir Mucit, Bir Patron ve Bir Hırsız Müzik Endüstrisini Nasıl Altüst Etti? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bedava MüzikBir Mucit, Bir Patron ve Bir Hırsız Müzik Endüstrisini Nasıl Altüst Etti? PDF EPUB


Stephen Witt

Bedava MüzikBir Mucit, Bir Patron ve Bir Hırsız Müzik Endüstrisini Nasıl Altüst Etti? - Stephen Witt pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stephen Witt
DOSYA BOYUTU 7,87
TARİH 2020-03-03
ISBN 6056956157
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Witt nefes kesici bir hikâye anlatıyor; başrolde müziğin kodamanları, titiz mi titiz Alman biliminsanları, korsanlar ve basit hırsızlar var... Bayıldım.” Colin Greenwood, Radiohead Billboard dergisinin “tüm zamanların en iyi 100 müzik kitabı”; Time, Forbes, The Washington Post ve The Financial Times gibi yayınların yılın en iyi kitapları arasında gösterdiği Bedava Müzik; tarihin en büyük korsanı, müzik piyasasının en etkili patronu, devrim yaratan bir keşif ve devasa bir yasadışı müzik sitesi üzerine nefes kesici bir hikâye. MP3’ü icat eden Alman ses mühendislerinden, on yıl içinde iki bin albüm sızdıran Kuzey Carolina’lı CD fabrikası işçisine, plak şirketi patronlarının uluslararası müzik piyasasına yön verdiği Manhattan gökdelenlerinden, internetin en kuytu köşelerine uzanan Bedava Müzik, dijital müzik korsanlığının gizli tarihine ışık tutuyor.

...bir keşif ve devasa bir yasadışı müzik sitesi üzerine nefes kesici bir hikâye ... Bedava Müzik: Bir Mucit, Bir Patron ve Bir Hırsız Müzik... ... . ...iyi kitapları arasında gösterdiği Bedava Müzik; tarihin en büyük korsanı, müzik piyasasının en etkili patronu, devrim yaratan bir keşif ve devasa bir yasadışı müzik sitesi üzerine nefes kesici bir hikâye. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. 9786056956157. 714178. Bedava Müzik: Bir mucit, bir Billboard dergisinin "tüm zamanların en iyi 100 müzik kitabı"; Time, Forbes, The Washington Post ve... ...iyi kitapları arasında gösterdiği Bedava Müzik; tarihin en büyük korsa ... Bedava Müzik: Bir Mucit, Bir Patron ve Bir Hırsız Müzik... ... ... ...iyi kitapları arasında gösterdiği Bedava Müzik; tarihin en büyük korsanı, müzik piyasasının en etkili patronu, devrim yaratan bir keşif ve devasa bir yasadışı müzik sitesi üzerine nefes kesici bir hikâye. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. 9786056956157. 1020006. Bedava Müzik: Bir Mucit, Bir Billboard dergisinin "tüm zamanların en iyi 100 müzik kitabı"; Time, Forbes, The Washington Post ve... ...iyi kitapları arasında gösterdiği Bedava Müzik; tarihin en büyük korsanı, müzik piyasasının en etkili patronu, devrim yaratan bir keşif ve devasa bir yasadışı müzik sitesi üzerine nefes kesici bir hikâye. ...iyi kitapları arasında gösterdiği Bedava Müzik; tarihin en büyük korsanı, müzik piyasasının en etkili patronu, devrim yaratan bir keşif ve devasa bir yasadışı müzik sitesi üzerine nefes kesici bir hikâye....