Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Altın Aşıkları / Türk Klasikleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Altın Aşıkları / Türk Klasikleri PDF EPUB


Ahmet Mithat Efendi

Altın Aşıkları / Türk Klasikleri - Ahmet Mithat Efendi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmet Mithat Efendi
DOSYA BOYUTU 7,70
TARİH 2013-10-01
ISBN 6051212760
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Geçen asrın sonunda Fransa’nın meşhur iç savaştan kendisini kurtarmaya çalıştığı esnada iki adam, iki kardeş ortaya çıktı. Bunlar Michel kardeşler diye bilinen adamlardır. Bunlar o vakit genç, kuvvetli, zekiydiler ve büyük bir gayrete, cürete sahiptiler. Çünkü uzun bir süre boyunca aynı maksada hizmet ederek ondan asla ayrılmamak için pek büyük kuvvete ihtiyaç vardı.Talih denilen şey her akıl sahibine bir iş vereceği zaman yaptığı gibi bunların da kulaklarına doğru eğilerek:‘Sizin insanca ameliniz ne olacak? Bu âlemde nasıl bir yük yükleneceksiniz? Altın mı istersiniz? Onun görünüşteki kuvvet ve kudretini mi, onunla meydana gelebilecek geleceği ve aile saadetini mi istersiniz? Yoksa iyilik edebilme kudretini, hemcinsinizin minnet ve teşekkürlerine layık olmayı, fakirler tarafından hürmet gösterilme bahtiyarlığını mı?’ diye sordu.Onlar:‘Biz altın isteriz, altın! Hep altın isteriz. Altından başka bir şey istemeyiz. Kudret, saadet, her şey ondan ibarettir!’ diye cevap verdiler.”

... Tarih Tarih Dizisi Tasavvuf Dizisi Tiyatro - Kültür Dizisi Türk Edebiyatı Dizisi Türk Klasikleri Dizisi Türkçe Türkmence Windows NT Altın Aşıkları ... Altın Aşıkları Türk Klasikleri Ahmet Mithat Efendi ... . Kaymakam , karısı Şahinde' nin yüzünden kendisini içkiye ve kumara vermiştir. Fabrikatör Hilmi Bey' e üçyüz yirmi altın borçlanmıştır. Zamanla Yusuf ve kaymakamın kızı Muazzez büyür. Dünya Klasikleri. Zeka Gelişimi. Okul Öncesi Şekilli Kitaplar. Eski Mektuplar - Altın Aşıkları - Mesail-i Muğlaka - Jön Türk. Ahmet Mithat Efendi. Türk Klasikleri kitapları epub, mobi, pdf ücretsiz e-kitap indi ... Ekip Dağıtım | Altın Aşıkları Türk Klasikleri | Ahmet Mithat Efendi ... . Eski Mektuplar - Altın Aşıkları - Mesail-i Muğlaka - Jön Türk. Ahmet Mithat Efendi. Türk Klasikleri kitapları epub, mobi, pdf ücretsiz e-kitap indir. Şehir Mektupları. Ahmet Rasim. Altın Işık. Ziya Gökalp. Kan Damlası. Saatleri Ayarlama Enstitüsü, Türk insanının doğu ile batı arasında bocalamasını simgesel ollarak anlatmıştır."Avrupa saatçiliğinin en büyük müşterisi daima müslümanlar ve. 9786051212760. 631461. Altın Aşıkları. Tema Yayınları. 4.90. Jön Türk. Ahmet Mithat. Bilge Kültür Sanat - Klasikler. 22,00 13,20. Sepete Ekle....