Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Angeliki ile Mehmet e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Angeliki ile Mehmet PDF EPUB


Yasemin Özek

Angeliki ile Mehmet - Yasemin Özek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yasemin Özek
DOSYA BOYUTU 9,38
TARİH 2020-01-09
ISBN 9753484626
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu böyle yarım kalmayacak… Yıl 1970, yer Beyoğlu… Bir yanda dünyalar güzeli Rum kızı Angeliki, diğer yanda yağız Türk delikanlısı Mehmet. Aşkları, yıllarca dillere dolanacak, unutulmayacak cinsten. Angeliki, liseden yeni mezun olmuş; Balık Pazarı’ndaki dededen kalma meyhanelerinde babası Panayotis’le çalışıyor. Mehmet ise meyhanenin tam karşısındaki ciğercinin oğlu…Angeliki ile Mehmet’in aşklarının en büyük şahidi, Gümüşsuyu’ndaki Cennet Bahçesi ve tabii ki her köşesiyle, pasajlarıyla, hanlarıyla Beyoğlu. Gezi Parkı’na Taksim Bahçesi deniyor o vakit, Belediye Gazinosu bu aşka çayla eşlik ediyor. Sıraselviler’de Taksim Sineması’nın afişinden Filiz Akın göz kırpıyor iki sevgiliye. Gönül Yazar, Maksim Gazinosu’nun tabelasından şıkır şıkır el sallıyor. Yaz geldi mi Moda Plajı, Florya sahilleri, Kadıköy vapuru biraz rol çalıyor Beyoğlu’ndan ama o kadar da olsun; İstanbul’un her köşesi cennet o zamanlar.Yasemin Özek yeni romanı Angeliki ile Mehmet’te“Eskizamandan bir Beyoğlu aşkı” anlatıyor. Tarihsel gerçeklerin ortasında yaşanan bu aşka birbirinden güzel şarkılar eşlikediyor.

...sel gerçeklerin ortasında yaşanan bu aşka birbirinden güzel şarkılar eşlik ediyor ... Angeliki ile Mehmet | bkmkitap.com ... . 15.60 TL. Yasemin Özek yeni romanı Angeliki ile Mehmet'te"Eski zamandan bir Beyoğlu aşkı" anlatıyor. Tarihsel gerçeklerin ortasında yaşanan bu aşka birbirinden güzel şarkılar eşlik ediyor. Mehmet ise meyhanenin tam karşısındaki ciğercinin oğlu… Angeliki ile Mehmet'in aşklarının en büyük şahidi, Gümüşsuyu'ndaki Cennet Bahçesi ve tabii ki her köşesiyle, pasajlarıyla, hanlarıyla Beyoğlu. Bir yanda dünyalar güzeli Rum kızı Angeliki, diğer yanda yağız Türk delikanlıs ... Angeliki ile Mehmet Yasemin Özek ... . Bir yanda dünyalar güzeli Rum kızı Angeliki, diğer yanda yağız Türk delikanlısı Mehmet. Yasemin Özek yeni romanı Angeliki ile Mehmet'te "Eski zamandan bir Beyoğlu aşkı" anlatıyor. Yasemin Özek yeni romanı Angeliki ile Mehmet'te"Eski zamandan bir Beyoğlu aşkı" anlatıyor. Tarihsel gerçeklerin ortasında yaşanan bu aşka birbirinden güzel şarkılar eşlik ediyor. Bir yanda dünyalar güzeli Rum kızı Angeliki, diğer yanda yağız Türk delikanlısı Mehmet. Yasemin Özek yeni romanı Angeliki ile Mehmet'te "Eski zamandan bir Beyoğlu aşkı" anlatıyor. Angeliki ile Mehmet/Yasemin Özek. Ürün Puanı: Yükleniyor... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Angeliki ile Mehmet/Yasemin Özek. Mağaza: kitapzen. Bir yanda dünyalar güzeli Rum kızı Angeliki, diğer yanda yağız Türk delikanlısı Mehmet. Yasemin Özek yeni romanı Angeliki ile Mehmet'te "Eski zamandan bir Beyoğlu aşkı" anlatıyor. 19.20 TL. Mehmet ise meyhanenin tam karşısındaki ciğercinin oğlu…Angeliki ile Mehmet'in aşklarının en büyük şahidi, Gümüşsuyu'ndaki Cennet Bahçesi ve tabii ki her köşesiyle, pasajlarıyla... Mehmet ise meyhanenin tam karşısındaki ciğercinin oğlu… Angeliki ile Mehmet'in aşklarının en büyük şahidi, Gümüşsuyu'ndaki Cennet Bahçesi ve tabii ki her köşesiyle, pasajlarıyla, hanlarıyla Beyoğlu. 19.20 TL. Yasemin Özek yeni romanı Angeliki ile Mehmet'te"Eski zamandan bir Beyoğlu aşkı" anlatıyor. Tarihsel gerçeklerin ortasında yaşanan bu aşka birbirinden güzel şarkılar eşlik ediyor. Anasayfa » Etiket: angeliki ile mehmet. REKLAM ALANI. 70'lerin Beyoğlu'nu yaşatan bir aşk hikâyesi. Yasemin Özek 'Angeliki ile Mehmet'te okuru 70'li yılların Beyoğlu sokaklarında......