Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sevgi Masalı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sevgi Masalı PDF EPUB


Samed Behrengi

Sevgi Masalı - Samed Behrengi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Samed Behrengi
DOSYA BOYUTU 7,61
TARİH 2020-01-08
ISBN 6056991424
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sevgi Masalı, padişahın güzeller güzeli kızı ile onun hizmetinde çalışan Koç Ali’nin öyküsü. Kendisinden başka kimseyi beğenmeyen, kimseyle arkadaş olmak istemeyen bu bencil prensesin tek oyun arkadaşı Koç Ali’dir. Günün birinde Koç Ali’nin prensese söylediği bir şey güzel kızı öyle kızdırır ki Koç Ali’yi saraydan attırır. Ondan sonra iyice yalnız kalır huysuz prenses ve hiçbir şeyle avunamaz. Sonunda hastalanıp yatağa düşer. Babasının çağırdığı hekimler prensesin hastalığına çare bulamaz. Tek çare, Sevgi Masalı’dır.

... ve Ah Masalı. Azerbaycanlı köylü çocuklarına rehberlik hizmetleri sunarken onlar için masallar yazdı ... Sevgi Masalı Özet - Samed Behrengi ... . Bir Sevgi Masalı Lori Haskins Houran Beyaz Balina Yayınları 9786051883281 Lori Haskins Houran. 3. Sevgi Masalı Arya Yayıncılık 9789758491810 Samed Behrengi. Sepete At Hemen Al. güzel bir sevgi masalı ilknuruma.. 7.13 TL. "Padişahım kızınıza baktım. Hastalığının ilacı Sevgi Masalı'dır. Bu masalı anlatacak birini bulur, hastanın başucuna oturarak masalı anlattırırsanız, kızınızı kur ... Sevgi Masalı - Samed Behrengi - Kitaplık Kedisi ... . Bu masalı anlatacak birini bulur, hastanın başucuna oturarak masalı anlattırırsanız, kızınızı kurtarabilirsiniz. Sevgi Perisi'nin Masalı. Yazan: fulyauysal on 4 Ekim 201614 Eylül 2017. Bir varmış bir yokmuş Bu durumu kimselere anlatamayan Sevgi perisi her akşam göl kenarında ağlamaya başlamış. sevgi masalı. şükela: tümü | bugün. karakterlerle, aşık koçali'si ve kendini beğenmiş padişah kızına dersini en güzel şekilde vermesiyle ve elbette mutlu sonuyla tam bir masal kitabı. behrengi serisini... Sevgi Masalı;Padişah kentteki bütün kuyumcuları getirtmiş ve kızının çelikçomağı'nın bir saatte hazırlanmasını buyurmuş. Sevgi Masalı - Samed Behrengi. Lisans / Fiyat: Ücretsiz. 6.24 TL. Fakat bir süre sonra gözlerine uyku girmez olur. Yaşlı, yabancı bir hekim, Prenses'i uykusuna kavuşturabileceğini söyler ve Sevgi Masalı burada başlar. Samed Behrengi. Sevgi Masalı, Padişah'ın güzeller güzeli kızı ve kızın hizmetçisi olan Koç Ali'nin öyküsü...Prenses, kimselerin kendisine layık olmadığını düşündüğü için Koç Ali'nin aşkını reddeder ve... Kitap Adı: Sevgi Masalı Yazar: Samed Behrengi Yayıncı: Can Çocuk Yayınları Sayfa Sayısı: 110. Sevgi Masalı'nda yazarın iki masalı var. Biri Sevgi Masalı, biri de Ah Masalı. Bunda kötü bir şey olmadığına inanır. Sevginin nesi kötü olabilir ki? diye düşünür. Çünkü dünyada ancak Sevgi Masalının derman olabileceği dertler vardır. Okuyucu Yorumları....