Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Teori ve Pratikte Devlet e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Teori ve Pratikte Devlet PDF EPUB


Harold J. Laski

Teori ve Pratikte Devlet - Harold J. Laski pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Harold J. Laski
DOSYA BOYUTU 8,73
TARİH 2020-02-03
ISBN 6056964381
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Devletin doğasını ve reflekslerini çok az kişi Harold Laski kadar iyi anlayabilmiş ve öngörebilmiştir. Laski’nin klasik liberalizme yönelik eleştirileri, modern siyasi düşüncenin yapıtaşlarından olmuştur. Elinizdeki eserinde Laski, devletin egemenliğinin temellerini sorguluyor. ‘Teoride’ halk için var olan devletin, ‘pratikte’ hukuk, kapitalizm ve demokrasiyle gayrimeşru ilişkiye girerek halka karşı konumlanışını ifşa ediyor. Ayrıca Devlet eserinin dikkatli bir okuması, Sovyetler’in reel başarısızlığının ardından ‘Sol’un anlaşılmasına dair de bir içgörü sağlayabilir.Bu değerli çalışmayı Kıvılcım Turanlı’nın Sunuşu ve Sidney A. Pearson, Jr.’ın değerlendirmesi ile sunuyoruz. 

...er teoride halk için vardır. Bütün devletler teoride halk için vardır ... Teori ve Pratikte Devlet - Harold J. Laski | kitapyurdu.com ... . Peki, nasıl oluyor da bütün devletler kapitalizmle çıkar ilişkisine girerek halka ihanet ediyor? 'Teoride' halk için var olan devletin, 'pratikte' hukuk, kapitalizm ve demokrasiyle gayrimeşru ilişkiye girerek halka karşı konumlanışını ifşa ediyor. 'Teoride' halk için var olan devletin, 'pratikte' hukuk, kapitalizm ve demokrasiyle gayrimeşru ilişkiye girerek halka karşı konumlanışını ifşa ediyor. Teori ve Pratikte Devlet kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satı ... Teori ve Pratikte Güvenliğin Bölgeselleşmesi - PDF Free Download ... . Teori ve Pratikte Devlet kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Harold J. Laski kitapları ve Fol Kitap 2020 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Yazı, bütünsel bir Marksist devlet teorisi yorumu içerdiğini ya da yansıttığını iddia etmiyor. teorik-pratik uzaklığına karşılık, Fransa'daki pratik ve sezgisel yakınlık vurgulanmaya değer. 'Teoride' halk için var olan devletin, 'pratikte' hukuk, kapitalizm ve demokrasiyle gayrimeşru ilişkiye girerek halka karşı konumlanışını ifşa ediyor. 18.75 TL. 'Teoride' halk için var olan devletin, 'pratikte' hukuk, kapitalizm ve demokrasiyle gayrimeşru ilişkiye girerek halka karşı konumlanışını ifşa ediyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. Teori ve Pratikte Devlet. 'Teoride' halk için var olan devletin 'pratikte' hukuk kapitalizm ve demokrasiyle gayrimeşru ilişkiye girerek halka karşı konumlanışını ifşa ediyor. 19.75 TL. 'Teoride' halk için var olan devletin, 'pratikte' hukuk, kapitalizm ve demokrasiyle gayrimeşru ilişkiye girerek halka karşı konumlanışını ifşa ediyor. Teori ve Pratikte Devlet (9786056964381). Marka : Harold J. Laski. Devletin doğasını ve reflekslerini çok az kişi Harold Laski kadar iyi anlayabilmiş ve öngörebilmiştir. Teori ve Pratikte Devlet. Marka : Fol Kitap. 'Teoride' halk için var olan devletin, 'pratikte' hukuk, kapitalizm ve demokrasiyle gayrimeşru ilişkiye girerek halka karşı konumlanışını ifşa ediyor. Teori ve Pratikte Devlet. 9786056964381 Fol Kitap Harold J. Laski. Bunun yerine kapitalist devlete ilişkin yakın tarihteki bazı Marksist teorilere odaklanır. Pratikte, kurumsal bir devlet tanımını politik mücadeledeki işlevlerine dair bir çalışmayla birleştirir. kitaphanen.com´da uygun fiyata Fol Kitap markalı Teori ve Pratikte Devlet 9786056964381 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 'Teoride' halk için var olan devletin...