Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kolay Kanaviçe Serisi-1 Çiçekler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kolay Kanaviçe Serisi-1 Çiçekler PDF EPUB


Kolay Kanaviçe Serisi-1 Çiçekler -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 7,83
TARİH 2013-10-08
ISBN 6055647490
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu rengarenk kanaviçe çiçeklerle dolu yeni model kitabını sizlere sunmanın heyecanını yaşıyorum. Gerçek bir ilham kaynağı olan çiçekleri kullanarak tasarım yapmaya bayılıyorum. Çiçeklerle çalışıyorsanız işin çoğu yapılmış demektir çünkü hiçbir şey doğal dünyanın harikaları ile kıyaslanamaz. Renklerin ve formların çeşitliliği göz kamaştırır adeta. Bu kitapta, bir çiçeğin bilindik renginin yanı sıra aynı çiçeğe farklı renkler uygulayarak desenleri ilk olarak renklerine göre temalandırdım. Daha sonra ise gül ve lavanta gibi en popüler türleri ve karışık buketleri kullandım. Tüm bu çiçekleri yastık, nevresim, masa örtüsü gibi ev tekstil ürünlerinde veyahut da pano, albüm kapağı, çanta gibi çok değişik alanlara uygulayabilirsiniz. Daha küçük desenleri tebrik kartı olarak işleyebilir yada farklı çiçekleri kombine ederek güzel bir “sampler” yapabilirsiniz.

...Bu rengarenk kanaviçe çiçeklerle dolu yeni model kitabını sizlere sunmanın heyecanını yaşıyorum ... Kolay Kanaviçe Serisi 1 Çiçekler Kitabı ... . Cars mini karakterler süpriz paket FBG74 cars. Zomlıngs tekli figür seri 1 150080MGB00969 magıc box. Bu rengarenk kanaviçe çiçeklerle dolu yeni model k. Tuva dergi 5780 kolay kanaviçe serisi çiçekler 1. Ürün Kodu : 1153.015.0033. Maria Diaz. Bu rengarenk kanaviçe çiçeklerle dolu yeni model kitabını sizlere sunmanın heyecanını yaşıyorum. Gerçek bir ilham kaynağı olan çiçekleri kullanarak tasarım yapmaya bayılıyorum. Maria Diaz. Bu ... Kolay Kanaviçe Serisi-1 Çiçekler TUVA YAYINCILIK... - GittiGidiyor ... . Gerçek bir ilham kaynağı olan çiçekleri kullanarak tasarım yapmaya bayılıyorum. Maria Diaz. Bu rengarenk kanaviçe çiçeklerle dolu yeni model kitabını sizlere sunmanın heyecanını yaşıyorum. Gerçek bir ilham kaynağı olan çiçekleri kullanarak tasarım yapmaya bayılıyorum. KOLAY KANAVİÇE SERİSİ 1 ÇİÇEKLER kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve TUVA YAYINCILIK baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. Çiçekler - Kolay Kanaviçe Serisi 1 pdf indir. Çiçekler - Kolay Kanaviçe Serisi 1 Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Çiçekler - Kolay Kanaviçe Serisi 1 Pdf İndir. Kolay Kanaviçe Serisi-1 Çiçekler kitabı mı arıyorsunuz? Yazar — mi yazmış? O halde doğru yolda! ekitap Download Türk Kolay Kanaviçe Serisi-1 Çiçekler PDF Epub internet üzerinden Kitap Tanitimi Bu rengarenk kanavice ciceklerle dolu yeni model kitabini sizlere sunmanin heyecanini yasiyorum. Gercek bir ilham kaynagi olan cicekleri kullanarak tasarim yapmaya bayiliyorum. Yayınevi TUVA YAYINCI...