Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kendine Dolanan Sarmaşık e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kendine Dolanan Sarmaşık PDF EPUB


Emine Altınkaynak

Kendine Dolanan Sarmaşık - Emine Altınkaynak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Emine Altınkaynak
DOSYA BOYUTU 9,19
TARİH 2020-01-23
ISBN 6257005135
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Emine Altınkaynak ilk hikâye kitabı Kendine Dolanan Sarmaşık’ta özgün anlatımı ve Anadolu’yu modern hikâyeye taşımaktaki başarısıyla dikkat çekiyor. “Hiç yaşamadığı bir tecrübeyi hatırlar mıydı insan? Ve bunu kaç batınına kadar yapabilirdi? Şimdi burada -ve hatta ömrümün tamamında- bilincimde, hissimde gezinen ellerin kaçı benimdi? Kaçı annemin, kaçı babamın ya da büyük büyük büyük dedemindi? Bazı izlerin zehrini atmaya yetmiyordu bir insan ömrü. Bu yüzden hafıza da miras kalıyordu.” 

...özgün anlatımı ve Anadolu'yu modern hikâyeye taşımaktaki başarısıyla dikkat çekiyor ... Kendine Dolanan Sarmaşık Sözleri ve Alıntıları ... . 10.50 TL. Emine Altınkaynak ilk hikâye kitabı Kendine Dolanan Sarmaşık'ta özgün anlatımı ve Anadolu'yu modern hikâyeye taşımaktaki başarısıyla dikkat çekiyor. Emine Altınkaynak ilk hikâye kitabı Kendine Dolanan Sarmaşık'ta özgün anlatımı ve Anadolu'yu modern hikâyeye taşımaktaki başarısıyla dikkat çekiyor. 10.50 TL. Emine Altınkaynak ilk hikâye kitabı Kendine Dolanan Sarmaşık'ta özgün anlat ... Kendine Dolanan Sarmaşık Sözleri ve Alıntıları ... . 10.50 TL. Emine Altınkaynak ilk hikâye kitabı Kendine Dolanan Sarmaşık'ta özgün anlatımı ve Anadolu'yu modern hikâyeye taşımaktaki başarısıyla dikkat çekiyor. Emine Altınkaynak ilk hikâye kitabı Kendine Dolanan Sarmaşık'ta özgün anlatımı ve Anadolu'yu modern hikâyeye taşımaktaki başarısıyla dikkat çekiyor....