Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Arşivde Saklı Kalan İtiraflar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Arşivde Saklı Kalan İtiraflar PDF EPUB


Benan Kepsutlu

Arşivde Saklı Kalan İtiraflar - Benan Kepsutlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Benan Kepsutlu
DOSYA BOYUTU 5,4
TARİH 2019-10-08
ISBN 6052164983
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Allahu ekber! Allahu ekber! Allahu ekber!” Yüzlerce ağızdan aynı anda yükselen tekbir sesleri ve Muhayam Cabala Meydanı’nda, kaldırımlardan yollara taşan binlerce kişi… Çoğunun elinde Saddam Hüseyin posteri… […] Bunca kalabalığın arasında, siyahlara bürünmesine rağmen, taktığı başörtünün kenarından bir tutam sarı saçı görünen, tedirgin bir kadın... Ve kalabalık… O Kurban Bayramı’nın ilk saatlerinde idam edilen Saddam gibi, aynı günün son saatlerinde Amerikalı zannedilerek idam ya da linç edilmekten korkan, kendine “neredeyim ben” diye soran ürkek genç kadının etrafını sarmaya başlayan kalabalık... Kendimi uzaktan böyle gördüm işte o an. “Bu bir anı ya da bellek tazeleme kitabı değil… Bu, arşivimdeki ─yayımlamadığım ya da yayımlayamadığım─ gerçek hikâyelerden seçilerek yazılmış bir dizi “itiraflar” kitabı. […] Okuyacağınız “itiraf” dolu hikâyeler Irak’ta, Filistin’de, Suriye’de, İtalya’da, Yunanistan’da, Kırgızistan’da ve Türkiye’nin doğu bölgesinde yaşandı. Okurken zaman zaman şaşırıp bazen kızacağınızı tahmin ediyor, kimi zaman da gülümseyeceğinizi umuyorum…”

...tap satış sayfası. Benan KEPSUTLU kitapları ve Nemesis 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap ... 'Arşivde Saklı Kalan İtiraflar'ı Yazdı! | Super Haber ... .com'da. Video arşivde saklı kalan itiraflar - Findclip.Net - is a comedy video search, video game, composite video, entertainment video, TV video clip, fast sports video and free. Arşivde Saklı Kalan İtiraflar, kategorisinde 37 TL fiyat ve PTT Kargo güvencesiyle. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Arşivde Saklı Kalan İtiraflar. Mağaza: milenyumkitap. "Bu bir anı ya da bellek tazeleme ki ... Arşivde Saklı Kalan İtiraflar - b/aşka Sözüm Yok ... . Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Arşivde Saklı Kalan İtiraflar. Mağaza: milenyumkitap. "Bu bir anı ya da bellek tazeleme kitabı değil… Bu, arşivimdeki -yayımlamadığım ya da yayımlayamadığım- gerçek hikâyelerden seçilerek yazılmış bir dizi "itiraflar" kitabı. 24 TL. "Bu bir anı ya da bellek tazeleme kitabı değil… Bu, arşivimdeki yayımlamadığım ya da yayımlayamadığım gerçek hikâyelerden seçilerek yazılmış bir dizi "itiraflar" kitabı. Arşivde Saklı Kalan İtiraflar. Kargoya verilme süresi 3 gün. tazeleme kitabı değil Bu. arşivimdeki yayımlamadığım ya da yayımlayamadığım gerçek hik yelerden seçilerek yazılmış bir dizi itiraflar kitabı. Dilemin CD / Servet Devran / Z Kalan. Bu, arşivimdeki ?yayımlamadığım ya da yayımlayamadığım? gerçek hikâyelerden seçilerek yazılmış bir dizi ?itiraflar? kitabı. 25.76 TL. "Bu bir anı ya da bellek tazeleme kitabı değil… Bu, arşivimdeki yayımlamadığım ya da yayımlayamadığım gerçek hikâyelerden seçilerek yazılmış bir dizi "itiraflar" kitabı. Arşivde Saklı Kalan İtiraflar: Biz Gazetecilik Yaparken... 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Arşivde Saklı Kalan İtiraflar - 9786052164983. 200 TL'ye 20TL İndirim | Kod: CIMRI20DR. Arşivde Saklı Kalan İtiraflar. Yazar Adı. : Benan Kepsutlu. Bu, arşivimdeki ─yayımlamadığım ya da yayımlayamadığım─ gerçek hikâyelerden seçilerek yazılmış bir dizi "itiraflar" kitabı. Arşivde Saklı Kalan İtiraflar (9786052164983). Marka : Benan Kepsutlu. ─yayımlamadığım ya da yayımlayamadığım─ gerçek hikâyelerden seçilerek yazılmış bir dizi "itiraflar" kitabı....