Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dahi Neyi Bekliyorsun? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dahi Neyi Bekliyorsun? PDF EPUB


Kollektif

Dahi Neyi Bekliyorsun? - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 9,44
TARİH 2019-10-24
ISBN 6057716712
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Japon bir anne ile Türk bir babanın kızı olan "Alya'nın Hikâyesi"nin anlatıldığı kitapta kendinizden, çevrenizden ve de gerçek hayattan izler bulacaksınız. Sınava hazırlanan kahramanımız Alya, sadece sınavı değil hayatı da kazanma ve anlama adına dersler çıkarırken bizlere de farklı bakış açıları sunuyor.Her anne ve babanın çocuğuyla birlikte ailecek okuyabileceği bu kitabın bir ön sözü yok ancak son sözü siz söyleyeceksiniz.HADİ! DAHİ Neyi Bekliyorsun?

...... Neyi bekliyorsunuz? Ersin Çelik 17 Temmuz 2017 ... Dahi Neyi Bekliyorsun? Mete Or ... . Müslümanlar bin türlü derdin içinden kafasını kaldırıp da, "bize ne oluyor" sorusunu dahi soramıyor. Ya neyi bekliyorsun sen? Buyurun petrol fiyatları 45 dolara geldi. Buralarda arazi, vergi olsun, bütün alanlarda hele hele üretim stratejikse birinci bölgede dahi ciddi teşvikler var. Ne bekliyorsun ki ben/den? yolları asfalt olmayan; yol denmeye şahit isteyen mahallelerde büyüdük..... yeni alınan ayakkabı ile sarmaş dolaş yat ... Dahi Neyi Bekliyorsun? Mete Or ... ..... yeni alınan ayakkabı ile sarmaş dolaş yatan ben/den! evimizde en çok gördüğüm kum dahi olsada. Eskiden leblebi yer gibi ilaç yerdim. 5 yıldan bu yanadır bir tek antibiyotik dahi almadım hamdolsun. Bunu neye borçluyum diye soracaksınız; Yoğurt Limon Pul Biber Kürü ile İnanılmaz Zayıflama ! ...her gün ıncık cıncık gazetesini okuyup bulmacasını çözen, aklınıza takılan spor, sporcu , politikacı ve dahi yerli yabancı kimi sorarsanız " Neyi bekliyorsun?" diye sormaktan kendimi alamadım…...