Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hz. Zeyd bin Harise (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 19) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hz. Zeyd bin Harise (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 19) PDF EPUB


Hakan Temir

Hz. Zeyd bin Harise (Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi 19) - Hakan Temir pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hakan Temir
DOSYA BOYUTU 5,37
TARİH 2020-02-13
ISBN 9754739558
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sahabeyi tanımak, Hz. Peygamber’i, yaşantısını, mücadelesini, tebliğini, davasını, yöntemini, sünnetini, kendisinden sonraki hâdiseleri, fetihleri ve hatta Mekke’yi Medine’yi tanımak demektir. Bu nedenle Hz. Peygamber’in arkadaşlarının hayatını okumak, klasik anlamda biyografi okumaktan çok daha öte bir içeriğe sahiptir. Nitekim Allah, Ahzap suresi 21. ayette inananlar için Elçisi’ni ''en güzel örnek'' olarak gösterirken ilk muhatapları bu ilahî tavsiyenin âdeta sağlaması olmuşlar; onun (sas) rehberliğinde “insanlar için çıkartılmış iyiliği emreden kötülüğü yasaklayan en hayırlı topluluk” haline gelmişlerdir. “Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi” Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel tartışmalardan uzak, sade, ilk kaynaklara dayalı, sahih bilgiler üzerine kurulmuş kitaplarla tanıtmaktır. Bunun için de kitapların hacimleri ve içerikleri sınırlı tutulmuş, anlaşılır bir dil kullanmaya ayrıca özen gösterilmiştir.

...i tanımak, Hz. Peygamber'i, yaşantısını, mücadelesini, tebliğini, davasını, yöntemini Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına ... Hz. Zeyd Bin Harise - Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi/19 ... ... 8.40 TL. Hz. Zeyd bin Harise - Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi/19 Beyan Yayınları ürününü tüm kredi kartlarıyla taksitli ve kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. Hz. "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel tartışmalardan... Sahabeyi tanımak, Hz. Peygamber'i, yaşantısını, mücadelesini, tebliğini, davasını, yöntemini, sünnetini, kendisinden sonraki hâdiseleri, fetihleri ve hatta Mekke'yi Medine'yi tanı ... Hz. Zeyd Bin Harise - Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi/19 Hakan... ... ... Sahabeyi tanımak, Hz. Peygamber'i, yaşantısını, mücadelesini, tebliğini, davasını, yöntemini, sünnetini, kendisinden sonraki hâdiseleri, fetihleri ve hatta Mekke'yi Medine'yi tanımak demektir. Bu nedenle Hz. Ana sayfa/KÜLTÜR/İslam/Biyografi - Otobiyografi/Hz. Zeyd bin Harise - Peygamberimizin İzinde 40 Sahabi/19 - Hak.. Hz. Übey bin Kab - Mehmet Dalkılıç - Beya... 12.00 TL. Sepete ekle. YENİ ÜRÜN. Bu nedenle Hz. Peygamber'in arkadaşlarının hayatını okumak, klasik anlamda biyografi okumaktan çok daha "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz... Sahabeyi tanımak, Hz. Peygamber'i, yaşantısını, mücadelesini, tebliğini, davasını, yöntemini, sünnetini, kendisinden sonraki hâdiseleri, fetihleri ve hatta Mekke'yi Medine'yi tanımak demektir. Bu nedenle Hz. "Peygamberimizin İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz https://www.kitapsitesi.com/urun/hz-zeyd-bin-harise-peygamberimizin-izinde-40-sahabi-19. 7.56 TL. "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerini akademik veya güncel... Bu nedenle Hz. Peygamber'in arkadaşlarının hayatını okumak, klasik anlamda biyografi okumaktan "Peygamberimizin İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına... 8.64 TL. "Peygamberimiz'in İzinde 40 Sahabi" Projesinin arka planında yatan temel amaç da ülkemiz insanına Peygamberimizin arkadaşlarının hayatlarını, modelliklerin...