Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çocuk Kayık ve Canavar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çocuk Kayık ve Canavar PDF EPUB


Samantha M. Clark

Çocuk Kayık ve Canavar - Samantha M. Clark pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Samantha M. Clark
DOSYA BOYUTU 6,61
TARİH 2020-05-05
ISBN 6050831924
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sahilde mahsur kalan bir çocuğun esrarengiz hikâyesi…Çocuk gizemli ve ıssız bir sahilde uyanır. Kim olduğuna, buraya nasıl geldiğine dair hiçbir fikri yoktur. Çocuğun gizemli şeyleri geniş hayal gücüyle doldurması her şeyi daha da gizemli ve ürkütücü hâle getirir. Kıyıyı çevreleyen ağaçların ötesindeki Yeşil Duvar’ın üstünde bir ışık gördüğünde merak ettiği sorulara cevap bulma umuduyla ışığı takip etmeye karar verir. Çocuk bu yolculukta, hayatta kalma mücadelesi veriyor ve gerçeği arıyor. Eve giderken onu en büyük korkusuyla yüzleştirecek beklenmedik bir gerçek…Samantha M. Clark heyecan verici ve yepyeni bir ses.

...navar en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te ... Çocuk Kayık ve Canavar | bkmkitap.com ... . Çocuk Kayık ve Canavar. Yazar: Samantha M. Clark. Çevirmen: Irmak Taştan Kaplan. Çocuk Kayık ve Canavar. Yayınevi : Timaş Genç Yayınları. Yazar : Samantha M. Clark. 15.30 TL. Sahilde mahsur kalan bir çocuğun esrarengiz hikâyesi… Çocuk gizemli ve ıssız bir sahilde uyanır. Kim olduğuna, buraya nasıl geldiğine dair hiçbir fikri yoktur. 14.63 TL. Sahilde mahsur kalan bir çocuğun esrarengiz hikâ ... Çocuk Kayık ve Canavar ... . 14.63 TL. Sahilde mahsur kalan bir çocuğun esrarengiz hikâyesi… Çocuk gizemli ve ıssız bir sahilde uyanır. Kim olduğuna, buraya nasıl geldiğine dair hiçbir fikri yoktur. 13.36 TL. Sahilde mahsur kalan bir çocuğun esrarengiz hikâyesi… Çocuk gizemli ve ıssız bir sahilde uyanır. Kim olduğuna, buraya nasıl geldiğine dair hiçbir fikri yoktur. Samantha M. Clark tarafından kaleme alınan Çocuk Kayık ve Canavar Pdf Oku isimli 216 sayfadan oluşan kitap; TİMAŞ GENÇ yayınevinin 5/12/2019 Perşembe tarihinde ve 1. Baskı sayısı ile... 4.83 €. Sahilde mahsur kalan bir çocuğun esrarengiz hikâyesi… Çocuk gizemli ve ıssız bir sahilde uyanır. Kim olduğuna, buraya nasıl geldiğine dair hiçbir fikri yoktur. Samantha M. Clark. Kitap Tanıtımı. Sahilde mahsur kalan bir çocuğun esrarengiz hikâyesi… Çocuk gizemli ve ıssız bir sahilde uyanır. Kim olduğuna, buraya nasıl geldiğine dair hiçbir fikri yoktur. Timaş Yay.-çocuk, Kayık ve Canavar. Stok Kodu. : 9786050831924. Mikado Yay.-özgür'ün Odasındaki Canavar. 21,51 23,90. % 10. Bilgi Yay.-çocuk Kalbi. 16.43 TL. Sahilde mahsur kalan bir çocuğun esrarengiz hikâyesi… Çocuk gizemli ve ıssız bir sahilde uyanır. Kim olduğuna, buraya nasıl geldiğine dair hiçbir fikri yoktur. 13.50 TL. Sahilde mahsur kalan bir çocuğun esrarengiz hikâyesi… Çocuk gizemli ve ıssız bir sahilde uyanır. Kim olduğuna, buraya nasıl geldiğine dair hiçbir fikri yoktur. 22.50 TL. Sahilde mahsur kalan bir çocuğun esrarengiz hikâyesi… Çocuk gizemli ve ıssız bir sahilde uyanır. Kim olduğuna, buraya nasıl geldiğine dair hiçbir fikri yoktur. Ürün Açıklaması. Çocuk kayık ve canavar. Samantha m. Clark / timaş genç yayınları. Basım yılı: 2019. Çocuk Kayık ve Canavar 9786050831924 Genç Timaş. https://www.limankitap.com/urun/cocuk-kayik-ve-canavar....