Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ömerle Bir Kutu Macera: Cezeri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ömerle Bir Kutu Macera: Cezeri PDF EPUB


Ayşegül Sözen Dağ

Ömerle Bir Kutu Macera: Cezeri - Ayşegül Sözen Dağ pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ayşegül Sözen Dağ
DOSYA BOYUTU 5,65
TARİH 2019-12-16
ISBN 6058018471
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Öncü Bilim İnsanları” kitap dizimiz, bilim tarihimizde buluşlarıyla yahut buluşlara olan katkılarıyla gündeme gelmiş bilim insanlarımızın tanıtımını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.Çocuk ve ilk gençlik çağındaki okurlar daima bilim insanlarından, buluşlardan ve teknik ilerleme serüvenlerinden etkilenmişlerdir. Bu sebeple bilim insanlarımızı macera dolu bir hikâye içinde anlattık.Hikâyemizin kahramanı Ömer, dedesinin evindeki çatı katında, gizemli kutuyu açarak içinden çıkan haritadaki yıldıza dokunur. Ömer kutu macerasıyla, geçmişe yolculuk yaparak o an haritada parıldayan yıldızın olduğu yere gider. O bölgede yaşamış ve dünyaya buluşuyla ün salmış bilim insanının ortamına konuk olur. Ömer kendisine ev sahipliği yapan bilim insanının buluşlarını ve dünya bilimine katkılarını yakından tanıma imkânı bulur.Kahramanımız macera dolu hikâyede çıktığı bu gizemli yolculuğundan çok önemli bilgiler öğrenerek evine döner ve öğrendikçe de mutlu olur.Kaşif Çocuk Yayınları tarafından yapım ve yayın çalışması üstlenilerek yürütülen bu proje büyük bir ekipten oluşmaktadır.Amacımız; bilim tarihimizde emeği olan büyük insanları bütün dünyaya ve gelecek nesillere anlatmak ve iyi işler yapan insanların biricik oluşunu dile getirmektir.İyi okuyan, okudukça değer üreten, insanlığın hayrı ve erdemli geleceği için bilimsel çalışmalar yürüten, sanata ve bilime tutkun gençler olmanız dileğiyle...Sağlıcakla okuyunuz. Elinizdeki kitapta sibernetiğin kurucusu olan Cezerî'nin bilimsel çalışmalarına tanıklık edeceksiniz.Dünya tarihinin en büyük dâhilerinden biri olarak kabul edilen ve fizik alanındaki çalışmaları ile ün yapan Cezerî, robotların ve otomatik makinelerin mucididir. Türkiye topraklarında yaşamış olan Cezerî, suyla çalışan yüzlerce makine ve robot tasarlamıştır.Öncü Bilim İnsanı Cezerî'yi ve asırlar önce yaptığı robotları daha yakından tanımak için heyecan dolu bir zaman yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz?

...mucididir. Etiketler. Mağazaya Soru Sor ... Ömer'le Bir Kutu Macera: Cezeri | bkmkitap.com ... . Ürün Adı: Ömerle Bir Kutu Macera: Cezeri. Mağaza: Yeryüzükitap. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Kitap Hakkında. Elinizdeki kitapta sibernetiğin kurucusu olan Cezeri'nin bilimsel çalışmalarına tanıklık edeceksiniz. Ömerle Bir Kutu Macera: İbn-i Baytar. Ayşegül Sözen Dağ. Kaşif Çocuk Yayınları. Elinizdeki kitapta sibernetiğin kurucusu olan Cezeri'nin bilimsel çalışmalarına tanıklık edeceksiniz. Türkiye topraklarında yaşamış ola ... Ömer"Le Bir Kutu Macera: Cezeri ... . Türkiye topraklarında yaşamış olan Cezeri, suyla çalışan yüzlerce makine ve robot tasarlamıştır. Türkiye topraklarında yaşamış olan Cezeri, suyla çalışan yüzlerce makine ve robot tasarlamıştır. Ürün Sepetinize Eklendi! Ömer'le Bir Kutu Macera: Cezeri. 15,92 TL. 19.90 TL. Dünya tarihinin en büyük dahilerinden biri olarak kabul edilen ve fizik alanındaki çalışmaları ile ün yapan Cezeri, robotların ve otomatik makinelerin mucididir. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %13. Yeni. Ömer'le Bir Kutu Macera: Cezeri. Öncü Bilim İnsanı Cezeri'yi ve asırlar önce yaptığı robotları daha yakından tanımak için heyecan dolu bir zaman yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? Ömerle Bir Kutu Macera: İbn-i Baytar. 19.9 19.9. Ömer'le Bir Kutu Macera: Cezeri kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. AYŞEGÜL SÖZEN DAĞ kitapları ve KAŞİF ÇOCUK YAYINLARI 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... Ayşegül Sözen Dağ. Kitap Tanıtımı. Elinizdeki kitapta sibernetiğin kurucusu olan Cezeri'nin bilimsel çalışmalarına tanıklık edeceksiniz. Dünya tarihinin en büyük dahilerinden biri olarak kabul edilen ve... Ömer'le Bir Kutu Macera: Cezeri 435274 Kaşif Çocuk Yayınları. https://www.kitapsitesi.com/urun/omerle-bir-kutu-macera-cezeri. 14.53 TL. Dünya tarihinin en büyük dahilerinden biri olarak kabul edilen ve fizik alanındaki çalışmaları ile ün yapan Cezeri, robotların ve otomatik makinelerin mucididir. Öncü Bilim İnsanı Cezeri'yi ve asırlar önce yaptığı robotları daha yakından tanımak için heyecan dolu bir zaman yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? Ömer'le Bir Kutu Macera: Fuat Sezgin. Vural Kaya. Diğer kategorisinde yer alan Ayşegül S...