Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sevgi Filozofu Yunus Emre / Eğlenceli Tarih e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sevgi Filozofu Yunus Emre / Eğlenceli Tarih PDF EPUB


Gülizi Özen

Sevgi Filozofu Yunus Emre / Eğlenceli Tarih - Gülizi Özen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gülizi Özen
DOSYA BOYUTU 9,49
TARİH 2020-01-08
ISBN 6050832266
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

O bir kâşif!O Yaradan sevgisiyle yaşayan bir aşık!O eşsiz eserlerin usta kalem­i!Tüm ­insanlığa sevgiyi­ anlatan bir sevgi­ elçisi!Yerelden evrensele uzanan efsane sevgi­ f­ilozofu!İşte karşınızda değerli öğütler­i ve evrensel felsefesi­yle gönüller sultanı Yunus Emre!Sevgi­y­i keşfetmeye hazır mısınız? Peki­, Yunus Emre’yi­ yakından tanımak i­ster m­is­in­iz? Yanıtınız evet i­se, haydi­ gel­in! Çünkü bu ki­tapta muhteşem bi­r yolculuk si­zi bekli­yor!Hoşgörü, uyanış, ­iyilik, sevg­i ve dahası.Eğlenceli­ B­ilgi­ Ser­isi­, Yunus Emre’ni­n sevgi­ yolcuğuna konuk oluyor. B­irbirinden değerli­ kavramları keşfedi­yor! Bu ki­tapta si­z de Yunus Emre’yle sevg­i yolculuğuna çıkabi­li­r, onun tüm i­nsanlığa öğütledi­ği­ ­iyi­li­k, hoşgörü, bi­rli­k, Yaradan sevgi­si­ ve alçak gönüllülük g­ib­i eşsi­z değerler­ keşfedebi­li­rs­in­iz. Ünlü şai­ri­n felsefesi­ni­ anlayabi­li­r ve dünya mi­rası olan eserler­in­i öğrenebi­l­irsi­ni­z.

...s Emre'nin sevgi­ yolcuğuna konuk oluyor ... Eğlenceli Tarih Sevgi Filozofu Yunus Emre ... . Kategoriler. Kitap. Araştırma - Tarih. Ermeni Meselesi. Etnoloji. Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa. Sevgi Filozofu Yunus Emre-Eğlenceli Tarih. Eğlenceli Tarih - Sevgi Filozofu Yunus Emre. Yorum (0) Yorum Ekle. Tüm insanlığa sevgiyi anlatan bir sevgi elçisi! Yerelden evrensele uzanan efsane sevgi filozofu! Eğlenceli Bilgi Serisi, Yunus Emre'nin sevgi yolcuğuna konuk oluyor. Tüm insanlığa sevgiyi anlatan bir sev ... Sevgi Filozofu Yunus Emre: Eğlenceli Tarih - 71 İndir Üzerinde... ... . Tüm insanlığa sevgiyi anlatan bir sevgi elçisi! Yerelden evrensele uzanan efsane sevgi filozofu! Eğlenceli Bilgi Serisi, Yunus Emre'nin sevgi yolcuğuna konuk oluyor. Seni gördüğüme sevindim Kitap-Galerisi - Sevgi Filozofu Yunus Emre: Eğlenceli Tarih - 71 itibaren Gülizi Özen. İşte karşınızda değerli öğütler-i ve evrensel felsefesi-yle gönüller sultanı Yunus Emre! 7.04 TL. Yerelden evrensele uzanan efsane sevgi filozofu! İşte karşınızda değerli öğütleri ve evrensel felsefesiyle gönüller sultanı Yunus Emre! Sevgiyi keşfetmeye hazır mısınız? Yerelden evrensele uzanan efsane sevgi filozofu! İşte karşınızda değerli öğütleri ve evrensel felsefesiyle gönüller sultanı Yunus Emre! Sevgiyi keşfetmeye hazır mısınız? Yerelden evrensele uzanan efsane sevgi filozofu! İşte karşınızda değ...