Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Özge'nin Dirilişi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Özge'nin Dirilişi PDF EPUB


Ahmet Bulut

Özge'nin Dirilişi - Ahmet Bulut pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmet Bulut
DOSYA BOYUTU 4,59
TARİH 2020-01-09
ISBN 6050832051
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hayatını, âlemde namaz kılmayan tek kişi kalmayıncaya kadar namazı anlatmaya adamış olan İlahiyatçı yazar Ahmet Bulut, yeni kitabı Özge’nin Dirilişi’nde ateist olduğuna inanan genç bir kızın hakikati buluş hikâyesini anlatıyor. Eğlence ve sefahet dolu bir hayattan, kalbinin ve vicdanının sesini dinleyerek yaşayacağı zorluklar, sıkıntılar, buhranları göze alıp çıkışının hikâyesi bu. Bizzat yaşanmış bir hidayet öyküsü. Bu dünyaya gönderiliş maksadının peşine düşen Özge’nin en başta nefsi ve ailesiyle verdiği mücadele…Ahmet Bulut’un kaleminden Özge’nin yaşadığı dönüşüme şahitlik etmeye davetlisiniz; kim bilir belki de bu kendi dönüşümünüzü yaşamaya bir davettir… “Allah'ım kaçak kulun geldi, tut ellerimden. Beni bana bırakma. Beni bana bırakırsan nereye sürükleneceğimi biliyorsun. Bu zamana kadar nasıl uzak kaldım Senden? Affet beni." 

... inanan genç bir kızın hakikati... 8.99 € ... Özge'nin Dirilişi - Ahmet Bulut ... . Hayatını, âlemde namaz kılmayan tek kişi kalmayıncaya kadar namazı anlatmaya adamış olanİlahiyatçı yazar Ahmet Bulut, yeni kitabı Özge'nin Dirilişi'nde ateist olduğuna inanan genç birkızın... Ahmet Bulut. Hayatını, alemde namaz kılmayan tek kişi kalmayıncaya kadar namazı anlatmaya adamış olan İlahiyatçı yazar Ahmet Bulut... 18 TL. Ahmet Bulut'un kaleminden Özge'nin ... Özge'nin Dirilişi | bkmkitap.com ... ... 18 TL. Ahmet Bulut'un kaleminden Özge'nin yaşadığı dönüşüme şahitlik etmeye davetlisiniz; kim bilir belki de bu kendi dönüşümünüzü yaşamaya bir davettir… "Allah'ım kaçak kulun geldi, tut ellerimden....