Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Boğulmak e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Boğulmak PDF EPUB


N. Mert Demirel

Boğulmak - N. Mert Demirel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR N. Mert Demirel
DOSYA BOYUTU 10,20
TARİH 2020-03-13
ISBN 6050689792
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Erler cankurtaranlarla konuştular sonra, hiçbiri bir şey görmemişti. Bir ruhun kıyıya vurduğunu kimsecikler hissetmemişti. Sadece biri, korkuluğa benzeyen ihtiyar bir adam, neden sonra geldi kıyıdaki bedenin başında bekleyen erlerin yanına. Ne ağzında bir dişi vardı ne de gövdesinde sayılmayan tek bir kemik. Kafasındaki bandanası ve altındaki şortundan ibaret gibi duran varlığıyla, kıyıdaki bedene baktı.Sonra da erlere dönüp “Ben, gördüm.” dedi iç çekerek.“Ne gördün?” diye sordu erler isteksizce.“Bu delikanlıyı işte. Daha güneş doğmamıştı, denize gidiyordu.”“Eee?”“Ne yapacaksın bu saatte denizde, dedim.”“O ne dedi?”“Vallahi anlamadım, içi sıkılıyormuş. Biraz serinleyeyim, çok bunaldım dedi.”“Hava sıcak mıydı ki?”“Yoo, lodos zaten yeni bitti. O saatte ne sıcağı?”

... hayaller içinde boğulmaktansa suda boğulmak daha az acıtır ... Tureng - Boğulmak - Türkçe İngilizce Sözlük ... . Boğulmak tanımı, anlamı: Boğulma : Boğulmak işi. Ayrıntıda boğulmak : İlgilenilen herhangi bir konunun aslından uzaklaşmak. gereksiz ayrıntılarla ilgilenmek zorunda kalmak. boğulmak ne demek? Boğma işine konu olmak. Havasızlıktan ölmek. (neg. form of boğulmak) choke, smother, stifle, suffocate; be drowned, get drowned. Boğulmak sözlük anlamı nedir. (nsz) 1. Boğma işine konu ... Boğulmak - Nedir Ne Demek ... . Boğulmak sözlük anlamı nedir. (nsz) 1. Boğma işine konu olmak. Kumarda hileli oyun sonunda her şeyini yitirmek: Kumarbaz tabirince boğulmak demek, hile ile soyulup soğana çevrilmek demektir. Denizde boğulurken kendisini kurtaranın hiç kimsenin olmaması ve kara parçasını göremediğini gören kişi devlet tarafından bir musibete kazaya uğrayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada Gölde Boğulmak. Boğulma, bir canlının havasızlıktan ölmesine asfiksi (boğulma) denir. Solunan havada yeterli miktarda oksijen olmaması veya alınan havanın solunum yollarından akciğer alveollerine kadar ulaşmaması... Suda çırpınmaktan bitkin düşe...