Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dikkat! Bu Kitapta Bolca Oyun ve Kahkaha Var e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dikkat! Bu Kitapta Bolca Oyun ve Kahkaha Var PDF EPUB


Elif Duman

Dikkat! Bu Kitapta Bolca Oyun ve Kahkaha Var - Elif Duman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Elif Duman
DOSYA BOYUTU 12,56
TARİH 2020-04-24
ISBN 6257099004
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Eğitim koçluğu, masal anlatıcılığı, drama ile birlikte “Orff Schulwerk” yaklaşımıyla müzikle hareket eğitimini de başarıyla bitirmiş olan, “Üstün Başarı Ödüllü İngilizce Öğretmeni”Elif Duman, bu kitapta kendi ebeveynlik serüveninden bilgileriyle sesleniyor. Oyuna dair, dil öğretimine dair tüm bilgi ve birikimini cömertçe paylaşırken içine bolca da kahkaha katıyor. 0-1 yaştan ilkokul çağı da dahil her yaşa oyun önerileri olan bu kitap evde bulabileceğiniz malzemelerle kendinizin ve çocuğunuzun yaratıcılığınızı besleyen oyunlarla birlikte yazarın kendi ebeveynlik ve oyun serüveninde yaşadığı güldüren hikâyeleriyle dolu. Üstelik eğlenerek oyun oynamakla kalmayacak, oyunla çocuğunuza İngilizce’yi nasıl öğretebileceğinizin yollarını da keşfedeceksiniz.Sadece bir ebeveynden diğer ebeveyne değil, on beş dakikasını ayırıp da çocukla oyun oynarken çocuğun ruhuna dokunabilen herkese sesleniyor.Okurken çocuk kahkahası duyabileceğiniz bu kitapta oyun oynamanın incelikleri yok. Bu kitapta oyun oynamanın mutluluğu var. Oyun oynayan bir ailenin yaydığı enerji var. Çocuk oyuncağın değerini onu mutlu edebilme derecesiyle hesaplar, fiyatıyla değil. Bu yüzden çocuğunuzu bir pipetle bile mutlu olabilmeyi öğretmenin en iyi yoludur oyunlar.

...yuna dair, dil öğretimine dair tüm bilgi ve birikimini cömertçe paylaşırken içine bolca da kahkaha katıyor ... Dikkat! Bu Kitapta Bolca Oyun ve Kahkaha Var | bkmkitap.com ... . Bu kitapta oyun oynamanın mutluluğu var. Oyun oynayan bir ailenin yaydığı enerji var. 15 TL. Oyuna dair, dil öğretimine dair tüm bilgi ve birikimini cömertçe paylaşırken içine bolca da kahkaha katıyor. 0-1 yaştan ilkokul çağı da dahil her yaşa oyun önerileri olan bu kitap evde... ümitköy kitapçılar,kitap satan yerler ,en yakın kitapçılar,çayyolu kitapçılar,çok satan kitaplar,en ... Dikkat! Bu Kitapta Bolca Oyun ve Kahkaha Var - Elif Duman ... ... ümitköy kitapçılar,kitap satan yerler ,en yakın kitapçılar,çayyolu kitapçılar,çok satan kitaplar,en iyi kitaplar,kitap listeleri ,ders kitapları satan yerler,kedimle sohbetler kitabı,hayvan konulu kitaplar... 20 TL. Oyuna dair, dil öğretimine dair tüm bilgi ve birikimini cömertçe paylaşırken içine bolca da kahkaha katıyor. 0-1 yaştan ilkokul çağı da dahil her yaşa oyun önerileri olan bu kitap evde......