Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ömerle Bir Kutu Macera: Hezarfen Ahmet Çelebi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ömerle Bir Kutu Macera: Hezarfen Ahmet Çelebi PDF EPUB


Duran Çetin

Ömerle Bir Kutu Macera: Hezarfen Ahmet Çelebi - Duran Çetin pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Duran Çetin
DOSYA BOYUTU 3,64
TARİH 2020-04-08
ISBN 6257003247
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Öncü Bilim İnsanları” kitap dizimiz, bilim tarihimizde buluşlarıyla yahut buluşlara olan katkılarıyla gündeme gelmiş bilim insanlarımızın tanıtımını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.Çocuk ve ilk gençlik çağındaki okurlar daima bilim insanlarından, buluşlardan ve teknik ilerleme serüvenlerinden etkilenmişlerdir. Bu sebeple bilim insanlarımızı macera dolu bir hikâye içinde anlattık.Hikâyemizin kahramanı Ömer, dedesinin evindeki çatı katında, gizemli kutuyu açarak içinden çıkan haritadaki yıldıza dokunur. Ömer kutu macerasıyla, geçmişe yolculuk yaparak o an haritada parıldayan yıldızın olduğu yere gider. O bölgede yaşamış ve dünyaya buluşuyla ün salmış bilim insanının ortamına konuk olur. Ömer kendisine ev sahipliği yapan bilim insanının buluşlarını ve dünya bilimine katkılarını yakından tanıma imkânı bulur.Kahramanımız macera dolu hikâyede çıktığı bu gizemli yolculuğundan çok önemli bilgiler öğrenerek evine döner ve öğrendikçe de mutlu olur.Kaşif Çocuk Yayınları tarafından yapım ve yayın çalışması üstlenilerek yürütülen bu proje büyük bir ekipten oluşmaktadır.Amacımız; bilim tarihimizde emeği olan büyük insanları bütün dünyaya ve gelecek nesillere anlatmak ve iyi işler yapan insanların biricik oluşunu dile getirmektir.İyi okuyan, okudukça değer üreten, insanlığın hayrı ve erdemli geleceği için bilimsel çalışmalar yürüten, sanata ve bilime tutkun gençler olmanız dileğiyle...Sağlıcakla okuyunuz.Kitap HakkındaBu kitapta Türk havacılık tarihinin en önemli kişilerinden birisi olan Hezarfen Ahmet Çelebi’nin bilimsel çalışmalarına tanıklık edeceksiniz. Hezarfen Ahmet Çelebi’nin yaptığı uçuş denemeleri günümüzün uçak ve havacılık teknolojisine ilham kaynağı olmuştur. Hezarfen Ahmet Çelebi, İstanbul Boğazı’nı da geçmek suretiyle, 3358 metrelik mesafeyi uçarak Üsküdar’daki Doğancılar’a indi.Öncü Bilim İnsanı Hezarfen Ahmet Çelebi’yi ve asırlar önce yaptığı bilimsel çalışmalarını daha yakından tanımak için heyecan dolu bir zaman yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz?

...ne ilham kaynağı olmuştur. Bu kitapta Türk havacılık tarihinin en önemli kişilerinden birisi olan Hezarfen Ahmet Çelebi'nin bilimsel çalışmalarına tanıklık edeceksiniz ... Ömerle Bir Kutu Macera: Hezarfen Ahmet Çelebi - Duran Çetin ... . Ömerle Bir Kutu Macera: Lagari Hasan Çelebi. ÖMER'LE BİR KUTLU MACERA HEZARFEN AHMET ÇELEBİ kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. DURAN ÇETİN kitapları ve KAŞİF ÇOCUK YAYINLARI 2020 baskısı kitaplar ile ikinci el... 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın. Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Ömerle Bir Kutu Macera: Hezarfen Ahmet Çelebi. ... Ömerle Bir Kutu Macera: Hezarfen Ahmet Çelebi ... ... 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın. Bu ürün Kırmızı Kedi Kitabevi tarafından gönderilecektir. Ömerle Bir Kutu Macera: Hezarfen Ahmet Çelebi. Hezarfen Ahmet Çelebi'nin yaptığı uçuş denemeleri günümüzün uçak ve havacılık teknolojisine ilham kaynağı olmuştur. https://www.kitapsitesi.com/urun/omerle-bir-kutu-macera-hezarfen-ahmet-celebi. Hezarfen Ahmet Çelebi'nin yaptığı uçuş denemeleri günümüzün uçak ve havacılık teknolojisine ilham kaynağı olmuştur. "Duran Çetin" - diğer ürünler. Ömerle Bir Kutu Macera: Aziz Sancar. Öncü Bilim İnsanı Hezarfen Ahmet Çelebi'yi ve asırlar önce yaptığı bilimsel çalışmalarını daha yakından tanımak için heyecan dolu bir zaman yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? Kitap Özellikleri. Öncü Bilim İnsanı Hezarfen Ahmet Çelebi'yi ve asırlar önce yaptığı bilimsel çalışmalarını daha yakından tanımak için heyecan dolu bir zaman yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? 16.92 TL. Öncü Bilim İnsanı Hezarfen Ahmet Çelebi'yi ve asırlar önce yaptığı bilimsel çalışmalarını daha yakından tanımak için heyecan dolu bir zaman yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? Yazarı Duran Çetin olan Ömerle Bir Kutu Macera: Hezarfen Ahmet Çelebi kitabını Avrupa'nın her yerinden en uygun fiyata Köln Kütüphane güvencesi ile alın! 19.90 TL. Öncü Bilim İnsanı Hezarfen Ahmet Çelebi'yi ve asırlar önce yaptığı bilimsel çalışmalarını daha yakından tanımak için heyecan dolu bir zaman yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? Ad: Ömerle Bir Kutu Macera: Hezarfen Ahmet Çelebi, Yazar: Duran Çetin, Yayınevi: Kaşif Çocuk Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Çocuk Kitapları Hikayeler, En Düşük Fiyat: 12.94 TL... Öncü Bilim İnsanı Hezarfen Ahmet Çelebi'yi ve asırlar önce yaptığı bilimsel çalışmalarını daha yakından tanımak için heyecan dolu bir zaman yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? ...Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Kaşif Çocuk Yayınları Yayınevine ait Ömerle Bir Kutu Macera: Hezarfen Ahmet Çelebi kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. 12.34 TL. Sağlıcakla okuyunuz. Kitap Hakkında. Bu kitapta Türk havacılık tarihinin en önemli kişilerinden birisi olan Hezarfen Ahmet Çelebi'nin bilimsel çalışmalarına tanıklık edeceksiniz....