Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Anda Sırlanmış Hayat e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Anda Sırlanmış Hayat PDF EPUB


Mümine Yıldız

Anda Sırlanmış Hayat - Mümine Yıldız pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mümine Yıldız
DOSYA BOYUTU 12,40
TARİH 2019-10-25
ISBN 6059218610
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

An olur, tek bir an; geçip giderken dünya telaşıyla hızla kaldırımdan, yolda biten neşeli bir karahindiba göz kırpar. An olur; koştururken yetişmek için bir yerlere, komşu penceredeki reyhan kokusunu salar. An olur; içerimde türlü düşünceler binerken birbirinin üzerine, bir serçe öter en güzel ötüşüyle. An olur; geçmiş elemi içine çekmişken beni, altın ışıklar düşer odaya ve efsunlar düz duvarı tüm büyüleyiciliğiyle. An olur; gelecek endişesi üşüşmüşken üzerime, bir ağaç salınıp esintiyle, üfürür endişeleri zarafetle. An olur; verip veriştiriyorken içimde birilerine, bir bebek kahkahası çarpar içimdekilere. Karahindibanın neşesi bir şeyler anımsatır. Reyhanın kokusu, bebeğin kahkahası, ağacın salınımı da. Hatırlayamadığım bir aşinalık, dilimin ucunda gibi bir tanışıklıktır olan. Dururum. Durduğum an, içine düşerim latif bir zamanın, sonsuzluk kadar büyük o ânın… Duvara değen o bir damla ışık büyür. Kendinden gayrısı kalmayacak kadar… Salınan bir yaprak büyür. Kendisinden gayrısı görülemeyecek kadar… Sesler büyür, sözler büyür… “Ey kulum, Ben ömrün boyunca seninleydim, peki sen kiminleydin?” “Rabbim, gayrısı için başım öne eğik. Fakat o bir an var ya, tüm hayatı içine sırladığın, işte o anlarda Seninleydim.”

...yla hızla kaldırımdan, yolda biten neşeli bir karahindiba göz kırpar ... Anda Sırlanmış Hayat - Mümine Yıldız ... . An olur; koştururken yetişmek için bir yerlere... Münine Yıldız - Anda Sırlanmış Hayat kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. 22.20 TL. An olur, tek bir an; geçip giderken dünya telaşıyla hızla kaldırımdan, yolda biten neşeli bir karahindiba göz kırpar. An olur; koştururken yetişmek için bir yerlere... Anda Sırlanmış Hayat. Mümine Yıldız. Tuti Kitap. anda sırlanmı ... Anda Sırlanmış Hayat | Katalog ... ... Anda Sırlanmış Hayat. Mümine Yıldız. Tuti Kitap. anda sırlanmış hayat - 9786059218610 - Edebiyat İnceleme - - 9786059218610 - Tuti Kitap - yayinagaci. 24 TL. An olur, tek bir an; geçip giderken dünya telaşıyla hızla kaldırımdan, yolda biten neşeli bir karahindiba göz kırpar. An olur; koştururken yetişmek için bir yerlere... Kaşif. 22,50 TL. İnce Hayat. 21,00 TL. Anda Sırlanmış Hayat. Yazar: Mümine Yıldız. Yayınevi: TUTİ KİTAP. Hayata Başka Bak Aklın, Kalbin, Neslin Güzelle... Aliye Kayacan. SEBE YAYINLARI. 17.81 TL. An olur, tek bir an; geçip giderken dünya telaşıyla hızla kaldırımdan, yolda biten neşeli bir karahindiba göz kırpar. An olur; koştururken yetişmek için bir yerlere... 21 TL. An olur, tek bir an; geçip giderken dünya telaşıyla hızla kaldırımdan, yolda biten neşeli bir karahindiba göz kırpar. An olur; koştururken yetişmek için bir yerlere... 22.50 TL. An olur, tek bir an; geçip giderken dünya telaşıyla hızla kaldırımdan, yolda biten neşeli bir karahindiba göz kırpar. An olur; koştururken yetişmek için bir yerlere......