Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları Seti Kalemli (4 Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları Seti Kalemli (4 Kitap) PDF EPUB


Kollektif

Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları Seti Kalemli (4 Kitap) - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 9,99
TARİH 2020-04-21
ISBN 0000015070
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları1.Renk ve Şekillerlerle İlgili Aktiviteler2.Hayvanlarla İlgili Aktiviteler3.Harflerle İlgili Aktiviteler4.Sayılarla İlgili AktivitelerYeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız "Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları" kitaplarımızı 0-4 yaş arası çocuklarımız çok sevecek. Kalem kullanmaya yeni başlayan çocuklar; çizerek, silerek ve yapıştırarak bu sayfalarla eğlenerek öğrenecekler. Kalem kullanmayı en doğru şekilde öğrenen çocuklar ilkokul için gerekentemel becerilerin en önemlisini kazanacaklar. Okulda ve evde keyifli vakitler geçirecek çocuklar, hayata önde başlamış olacaklar."Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları" kitaplarımız, kendilerini tanıyan, farkındalığı oluşmuş, hoşgörü sahibi, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızın gelişimlerine büyük katkı sağlayacak. Çocuklarımız, Yaz-Sil kalemi ile kitaptaki sayfaları tekrar tekrar kullanabilecekler. Kitabımızda verilen yönergelere göre etkinlikleri yapacaklar, gördükleri resimlerin çıkartmalarını bulup yerlerine yapıştıracaklar.

...ek. Benzer Ürünler. HLG.5156 -0000000001Algoritma Temelli Adım Adım Kodlama 4'lü Kitap Seti 6 Yaş Üzeri ... Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları Seti Kalemli (4 Kitap)... - GittiGidiyor ... . DEY.1808827001 -0001Doğan Egmont Yayıncılık Şirin Proje Seti 4. Sınıfa Hazırlanıyorum. Kitapların öncelikle tanıtım yazılarını da incelemek isteyen ya da sizden önce kitabı okuyanların yorumlarını sizler için bir araya getiren kitap.world olarak Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları Seti... KPSS Eğitim Bilimleri Görüntülü Eğitim Seti. İlkokul (1-4) Hazırlık Kitapları. https://www.kitap ... Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları Seti (Kalemli) (4 Kitap) ... ... KPSS Eğitim Bilimleri Görüntülü Eğitim Seti. İlkokul (1-4) Hazırlık Kitapları. https://www.kitapsarayi.com/urun/cikartmali-cizgi-calismalari-4-kitap-ema-yayinlari. Parıltı Yayınları Çıkartmalı Aktiviteler Çizgi Alıştırmaları 4 Kitap Set. En çok tercih edilen Çizgi Çalışması Kitapları ve çeşitlerini en uygun fiyatlar ve size özel ödeme seçenekleri ile okuldestek.com'dan satın alabilirsiniz. Okul Öncesi 4'lü Set Çizgi Çalışmaları. Kitap Açıklaması. Yeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız "Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları" kitaplarımızı 0-4 yaş arası çocuklarımız çok sevecek. Kitap Hakkında. Okul öncesi dönem çocuklarının yaş seviyeleri dikkate alınarak hazırlanan bu kitapta basitten zora, kolayda zora doğru ilerleyen çizgi çalışmalarına yer verilmiş. Set Kitapları. Yeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları kitaplarımızı 0-4 yaş arası çocuklarımız çok sevecek. Haydi Boya - Çiz Seti 2 Kitap. 99 99. Yeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları kitaplarımızı 0-4 yaş arası çocuklarımız çok sevecek. Erdemler Dizisi - 2 (Set-10 Kitap). Yeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları kitaplarımızı 0-4 yaş arası çocuklarımız çok sevecek. Takdim Set 1 (5 Kitap Takım). 115 115. Okul öncesi çocukları için çizgi çalışma etkinlik kitabı. Çizgi çalışmaları okul öncesi eğitimde kullanılan vazgeçilmez bir uygulamadır. Çizgi çalışması özellik. Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları kitaplarımız, kendilerini tanıyan, farkındalığı oluşmuş, hoşgörü sahibi, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuklarımızın gelişimlerine büyük katkı sağlayacak. Yeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız Çıkartmalı Çizgi Çalışm...