Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mutluluk Adası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mutluluk Adası PDF EPUB


Duru Cerit

Mutluluk Adası - Duru Cerit pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Duru Cerit
DOSYA BOYUTU 6,95
TARİH 2020-04-10
ISBN 6257912822
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Öğretmenimiz sınıfta hikâye yazmamızı istediği zaman çok heyecanlandım. Kedilerle mi, dinozorlarla mı, karıncalarla mı, martılarla mı ilgili yazmalıydım? Hayvanları arkadaş olarak gören ve çok seven biri olarak karar vermek çok zordu. Kitabımda annelere, babalara, bütün insanlara birçok mesajım var. Umut ediyorum ki tertemiz bir çevrede, bütün canlılar hep birlikte mutlu bir şekilde yaşamayı başarabiliriz. Size bir sır vereyim mi? Büyüdüğümde kedi ve köpeklerle yaşayabileceğim bir evim olsun istiyorum. Kedilerim ve köpeklerim için ayrı ayrı odalar hazırlamayı hayal ediyorum. Kitabımdaki Eda’nın İran kedisi aslında benim hayalim.Beni kitap yazmaya teşvik eden öğretmenim Sibel KUBİN’e, kitabımı yazarken rehberlik eden kuzenim Fatma SARI’ya, desteğini esirgemeyen aileme, kitabımı resimleyerek tasarımını yapan Sultan YARDIM’a, kitabımı alarak okumak isteyen herkese teşekkür ederim.

...dan yazılan eser, Gece Kitaplığı tarafından yayımlandı ... Mutluluk Adası ... . Kitabın konusu; Öğretmenimiz sınıfta hikâye yazmamızı istediği zaman çok heyecanlandım. Jamaika Karayipler'deki en güzel adalardan biridir. Etkileyici kristal suları ve beyaz kumları, gözlenebilecek en unutulmaz manzaralardan birini oluşturmak için birleşir. Bilmek istersiniz Jamaika? Duru Cerit. Öğretmenimiz sınıfta hikâye yazmamızı istediği zaman çok heyecanlandım. Kedilerle mi, dinozorlarla mı, karıncalarla mı, martıla ... Mutluluk Adası - Duru Cerit - Gece Kitaplığı | Kitapkolik.com ... . Kedilerle mi, dinozorlarla mı, karıncalarla mı, martılarla mı ilgili yazmalıydım? #mutluluk-adasi. Doğası Başka Bir Dünyaya Ait Sanki: Socotra Adası, Yemen. Yeryüzü oluşumlarının şekilleri, doğası ve yaşam alanlarıyla benzerlerinden ayrılan... 2 Beğenme. Mutluluk Adası Duru Cerit Gece Kitaplığı 9786257912822 Duru Cerit. Yemen'de bulunan Socotra Adası farklı bitki örtüsüyle sizi gariplikler diyarına davet ediyor. Adı Sanskrit dilinde mutluluk adası anlamına gelen ada tam da adının çağrıştırdığı gibi çok sakin bir yer. Gökçeada'nın MHP'li Belediye Başkanı Halil Rüştü Akgün, ilçesini "Mutluluk Adası" olarak nitelendirdi ve " El değmemiş doğasında göz alabildiğince uzanan kumsalları, pırıl pırıl denizi... Üstelik bu sayfadan, Mutluluk Adası Kreşi şirketi hakkında daha fazla bilgiyi yorumlar kısmından ekleyebilir, Mutluluk Adası Kreşi firması ile ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. - Türkiye'deki tüm anaokulları, çocuk yuvaları ve kreşlerin listesi...Mutluluk Adası Kreşi̇ - https://iyifirma.com/mutluluk-adasi-kresi/ - Ankara...