Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Okul Öncesi Zeka Etkinleri Süper Etkinler (4 Kitap Set) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Okul Öncesi Zeka Etkinleri Süper Etkinler (4 Kitap Set) PDF EPUB


Okul Öncesi Zeka Etkinleri Süper Etkinler (4 Kitap Set) -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 9,85
TARİH 2020-04-21
ISBN 0000015131
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

1.Süper Etkinlikler Çizgiler. Çizgileri Tamamla Noktaları Birleştir Resimleri Boya2.Süper Etkinlikler Renkler Şekiller, Renkleri Tanı, Şekilleri Çiz, Çizgileri Birleştir3.Süper Etkinlikler Nokta Birleştir, Noktaları birleştir, Sayıları Takip Et Resimleri Boya4.Süper Etkinlikleri Harfler, Harfleri Tamamla Boşlukları Doldur Sayıları SayYeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız "Süper Etkinlikler" 0-4 yaş arası çocuklarımız için 4 kitaptan oluşmaktadır: Çizgiler, Harfler, Nokta Birleştir, Renkler-Şekiller. Çizerek, boyayarak ve eğlenceli etkinlikler yaparak çocuklarımız, hem öğrenp hem de eğlenecekler. Çocuklarımız, ilkokul için gereken temel becerilerin en önemlisi olan kalem kullanmayı en doğru şekilde öğrenecekler. Okulda ve evde keyifli vakitler geçirecek çocuklar, ilkokul için gerekli olan temel becerileri almış olacaklar. Çocuklarımız, bulmaca sayfaları, nokta birleştirme, sayıları tanıma, harfleri öğrenme, labirent eşleştirme, renk-şekil kavramları gibi etkinlikleri keyifle yapacaklar.

...taptan oluşmaktadır: Çizgiler, Harfler, Nokta Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları Seti Kalemli 4 Kitap ... Okul Öncesi Zeka Etkinleri Süper Etkinler (4 Kitap Set) - Eda... ... . okul öncesi öğrencileri için hazırlanmış olan dikkat ve zeka geliştirici kaliteli set. Disiplinlerarası bağlantı sistemini etkin bir şekilde çalıştıran Dikkat Zeka setiyle okulda ve günlük hayatta daha... Ezo Etkin zekâ oyunu nasıl oynanır? 1. Soru kartını kontrol paneline yerleştir! 2009 yılında kurulmuş olan ve okul öncesi eğitim kitapları ve araçları sektöründe ürün satışı yapmakta olan... Tüm dersler kitapları uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada. Konu anlatımlı kitaplar üzer ... Okul Öncesi Zeka Etkinleri Süper Etkinler Seti-4 Kitap Takım... | İdefix ... ... Tüm dersler kitapları uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla burada. Konu anlatımlı kitaplar üzerinden okulda gördüğünüz konuları tekrar edebilir ve eksikleriniz varsa giderebilirsiniz. Ezo Etkin zekâ oyunu nasıl oynanır? 1. Soru kartını kontrol paneline yerleştir! Soru kartının kenarında bulunan görseller soru, orta kısımdaki görseller ise cevap seçenekleridir. Okul Öncesi Eğitim. Özel Eğitimde İlköğretim. 4-10 yaşındaki çocuklar için hazırlanan bu setin içinde 35 kitap vardır Görme alanını daha etkin kullanır. Ayrıntılara dikkat eder. Yeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız "Süper Etkinlikler" kitaplarımızı 0-4 yaş arası çocuklarımız için 4 kitaptan oluşmaktadır: Çizgiler, Harfler, Nokta Birleştir, Renkler-Şekiller. Ezo Etkin zekâ oyunları 3-4 yaş seti. 0 Yorum. Odaklanma ve zeka gelişimi. Ezo Etkin zekâ oyunu nasıl oynanır? 1. Soru kartını kontrol paneline yerleştir! urun.n11.com/okul-oncesi-cocuk-kitaplari/okul-oncesi-zeka-etkinlikleri-super-etkinlikler-seti-4-kitap-P375302113. Süper Etkinlikler Harfler - Okul Öncesi Zeka Etkin - n11.com. ...gösteren çocuklar için hazırlandı, ancak özel eğitimde de etkin bir şekilde kullanılabilir. 8. Mk Okul Öncesi İngilizce Eğitim Seti 8 CD Kampanya. 17. Kikonun Zeka Oyunları Seti - Komple Set. Süper Miniklerin Bilgi Dünyası Okul Öncesi Eğitim Seti Aktif öğretim sistemini baz alarak eğitim-öğretim süreci içinde çocuğun "etkin rolde" olmasını, yaparak ve yaşayarak öğrenmesine imkan sağlar. 4-7 Yaş Okul Öncesi Çocuklar İçin Zeka Geliştiren Oyunlar Seti 5 Kitap. Pedagog ve uzman eğitimcilerin katkılarıyla hazırlanan bu kitap 4-7 yaş çocuklarda eğlenerek severek şekilsel, sözel... Etkin Okul Yayınları ilkokul kitapları ortaokul kitapları kaynak kitaplar test kitapları konu anlatımlı kitaplar etkinlikli kitaplar koparmalı kitaplar 1. 2. 3. 4. sınıf kaynak kitapları satın al fasiküllü kitaplar... ...Say Yeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız Süper Etkinlikler 0-4 yaş arası çocuklarımız için 4 kitaptan oluşmaktadır: Çizgiler Tuba Öztürk. Çıkartmalı Çizgi Çalışmaları Seti Kalemli 4 Kitap. Okul Öncesi Zeka Geliştirici Setler Taktil Diskler 2. Set 2118, Ta...