Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Filozofun Köpeği e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Filozofun Köpeği PDF EPUB


Raimond Gaita

Filozofun Köpeği - Raimond Gaita pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Raimond Gaita
DOSYA BOYUTU 12,10
TARİH 2005-05-31
ISBN 9752981577
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Köpek Gypsy, papağan Jack ve sokak kedisi Tosca gibi kahramanların yani sıra, başka birçok hayvanla da ilgili esinleyici, düşündürücü ve yer yer komik öyküler anlattığı bu etkileyici kitabında Raimond Gaita, hayvanların nasıl düşündüğü ve hissettiği konusunda sorular soruyor. "Gypsy, mutfaktaki hasırının üzerinde oturmuş denizi seyrederken ne düşünür?" "Hayvanlara sevgi, bağlılık, acı, cesaret ya da arkadaşlık gibi kavramlar atfetmek doğru mudur?" Kimi yaratıkları çok fazla önemserken neden bazılarına hiç kulak asmayız? Bu ve benzer soruları J. M. Coetzee'den Hannah Arendt'e, Ludwig Wittgenstein'dan Rene Descartes'a kadar birçok yazar ve 'filozofla tartışan Gaita, hayvanlara duyduğumuz sevginin, tam da onlara borçlu olduğumuz saygının en iyi göstergesi olduğunu söylerken, hayvanlar hakkında farklı bir düşüncenin kapısını aralıyor.

...n Tarihi: 2005, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2016-03-03T14:14:09, Orjinal Adı-Ek Bilgi: Filozofun Köpeği ... Dost Kitabevi Yayınları ... . filozofun kopegi - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Siteye eklenme tarihine göre yeniden eskiye Siteye eklenme tarihine göre eskiden yeniye Üretim Tarihine göre yeniden %27. Filozofun Köpeği. Raimond Gaita. Köpek Gypsy, papağan Jack ve sokak kedisi Tosça gibi kahramanların yanı sıra, başka birçok hayvanla da ilgili esinleyici... Bu ve benzer soruları J. M. Coetzee'den Hannah Arendt'e, Ludvvig Wittgenstein'dan Rene Descartes'a kad ... Filozofun Köpeği - Raimond Gaita | kitapyurdu.com ... ... Bu ve benzer soruları J. M. Coetzee'den Hannah Arendt'e, Ludvvig Wittgenstein'dan Rene Descartes'a kadar birçok yazar ve filozofla tartışan Gaita, hayvanlara duyduğumuz sevginin... Bu ve benzer soruları J. M. Coetzee'den Hannah Arendt'e, Ludvvig Wittgenstein'dan Rene Descartes'a kadar birçok yazar ve filozofla tartışan Gaita, hayvanlara duyduğumuz sevginin... Bu ve benzer soruları J. M. Coetzee'den Hannah Arendt'e Ludwig Wittgenstein'dan Rene Descartes'a kadar birçok yazar ve 'filozofla tartışan Gaita hayvanlara duyduğumuz sevginin tam da onlara borçlu......