Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Süper Etkinlikler Nokta Birleştir / Okul Öncesi Zeka Etkinlikleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Süper Etkinlikler Nokta Birleştir / Okul Öncesi Zeka Etkinlikleri PDF EPUB


Kollektif

Süper Etkinlikler Nokta Birleştir / Okul Öncesi Zeka Etkinlikleri - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 3,27
TARİH 2020-04-21
ISBN 6052126837
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız "Süper Etkinlikler" 0-4 yaş arası çocuklarımız için Nokta Birleştir, Sayıları. Takip et, Resimleri Boya Çizerek, boyayarak ve eğlenceli etkinlikler yaparak çocuklarımız, hem öğrenp hem de eğlenecekler. Çocuklarımız, ilkokul için gereken temel becerilerin en önemlisi olan kalem kullanmayı en doğru şekilde öğrenecekler. Okulda ve evde keyifli vakitler geçirecek çocuklar, ilkokul için gerekli olan temel becerileri almış olacaklar.Çocuklarımız, bulmaca sayfaları, nokta birleştirme, sayıları tanıma, harfleri öğrenme, labirent, eşleştirme, renk-şekil kavramları gibi etkinlikleri keyifle yapacaklar.

...rası çocuklarımız için 4 kitaptan oluşmaktadır: Çizgiler, Harfler, Nokta Birleştir, Renkler-Şekiller ... Süper Etkinlikler Nokta Birleştir / Okul Öncesi Zeka Etkinlikleri... ... . alıntıdır ... Çoklu Zeka Örnek Etkinlik. Sözel-dilsel zekâ etkinliği. • Etkinlik Adı: Hayvanları Tanıyalım • Etkinliğin Uygulanışı: Öğretmen kartları çocuklara dağıtarak incelemelerini ister.Onlara kartlar üzerinde hangi hayvanları... Kitap Tanitimi Yeni Okul Öncesi Programina uygun hazirladigimiz "Süper Etkinlikler" kitaplarimizi 0 4 yas arasi cocuklarimiz icin 4 kitaptan olusmaktadir: Cizgiler, Harfler, Nokta Birlestir, Renkler Sekiller. Kollektif. Yeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız "Süper Etkinlikler" kitaplarımızı 0-4 ... Süper Etkinlikler Nokta Birleştir - Okul Öncesi Zeka Etkinlikleri ... . Kollektif. Yeni Okul Öncesi Programına uygun hazırladığımız "Süper Etkinlikler" kitaplarımızı 0-4 yaş arası çocuklarımız için 4 kitaptan oluşmaktadır: Çizgiler, Harfler, Nokta Birleştir, Renkler-Şekiller. EMA ÇOCUK yayınları tarafından yayınlanan Süper Etkinlikler Nokta Birl...