Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sarı Karanfil Çetesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sarı Karanfil Çetesi PDF EPUB


Mustafa Samsunlu

Sarı Karanfil Çetesi - Mustafa Samsunlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mustafa Samsunlu
DOSYA BOYUTU 12,32
TARİH 2013-10-21
ISBN 9758915637
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türkiye’nin yakın siyasi tarihindeki her faili meçhul cinayette onların imzası vardı. Kimleri katletmemişlerdi ki…Gazetecileri, öğretim görevlilerini, valileri, üst düzey bürokratları, emniyet müdürlerini ve tabii ki masum insanları da…Onlar cani…Onlar hain…Onlar acımasız katildi…Para için söndürdükleri her can, şimdi omuzlarında taşıyamayacakları kadar ağır bir yük oluşturuyordu. Bu yükten kurtulmanın onlar için tek bir çaresi vardı:Onları öldürecek kiralık bir katil!Roman tadında uzun öykülerden oluşan bu kitap, sizi kimi zaman şaşırtacak, kimi zaman sarsacak, kimi zaman da düşündürecektir. Mustafa Samsunlu’nun anlatımı sizi ironi sarmalı gibi içine alacaktır.

...üzey bürokratları... Sarı Karanfil Çetesi ... Sarı Karanfil Çetesi - Mustafa Samsunlu | kitapyurdu.com ... . Mustafa Samsunlu. Yayınevi: Gita Yayınları. Sarı Karanfil Çetesi - Mustafa Samsunlu hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Ürün Sepetinize Eklendi! Sarı Karanfil Çetesi. 16,03 TL. Sarı Karanfil Çetesi kitabı mı arıyorsunuz? Yazar Mustafa Samsunlu mi yazmış? okumak internet üzerinden 9758915637 Sarı Karanfil Çetesi PDF Epub internet üzerinden 16.03 TL. Türkiye'nin yakın siyasi tarihindeki ... Sarı Karanfil Çetesi > Mustafa Samsunlu > GiTa Yayınları > Final... ... .03 TL. Türkiye'nin yakın siyasi tarihindeki her faili meçhul cinayette onların imzası vardı. Kimleri katletmemişlerdi ki... Gazetecileri, öğretim görevlilerini, valileri, üst düzey bürokratları... 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Sarı Karanfil Çetesi. Gita Yayınları. 16.03. 9.62 €. Türkiyenin yakın siyasi tarihindeki her faili meçhul cinayette onların imzası vardı. Kimleri katletmemişlerdi kiGazetecileri, öğretim görevlilerini, valileri, üst düzey bürokratları... Sarı Karanfil Çetesi. ₺16.72₺22.90. Türkiye'nin yakın siyasi tarihindeki her faili meçhul cinayette onların imzası vardı.... İdefix9789758915637. 9789758915637. 536597. Sarı Karanfil Çetesi. Gita Yayınları. 15.57. Sarı Karanfil Çetesi arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. Sarı Karanfil Çetesi İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz....