Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çocuğumla Büyüyorum e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çocuğumla Büyüyorum PDF EPUB


Uzman Psikolog Nurdan Beşen Büyükak

Çocuğumla Büyüyorum - Uzman Psikolog Nurdan Beşen Büyükak pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Uzman Psikolog Nurdan Beşen Büyükak
DOSYA BOYUTU 12,28
TARİH 2019-11-07
ISBN 6052006863
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Mükemmel anne baba olmaya çalışmanın altında çoğu zaman, anne ve babanın kendini veya çocukluğundaki bakımını eksik bulması durumu yatar. Size yapılan hataları yapmak istememekte haklı olabilirsiniz ama şunu unutmayın ki siz de başka hatalar yapacaksınız. Hata yapmak insana özgüdür. Hata yapmayan bir ebeveyn olmak mümkün değildir. Mükemmel ebeveynlik yapma isteği ve uğraşı anne, baba ve çocuk üzerindeki kaygıyı artırır. Kendinizi ve çocuğunuzu sevmenizi engeller. Oysaki hedefiniz mükemmel olmak yerine ‘yeterince iyi ebeveyn olmak’ olmalıdır.” Uzman Psikolog Nurdan Beşen Büyükak, çocuğunuzu büyütürken 0-6 yaş arasında yaşayabileceğiniz bütün sorunlara çözüm önerileri sunuyor. Aynı zamanda bu kitapta çocuğunuzun gelişimini destekleyici oyun ve kitap önerileri de yer alıyor. Çocuğunuzla birlikte hayatı yeniden keşfetmenin ve birlikte büyümenin tadını çıkarmanız dileğiyle.

...eniden büyümek isteyenler için hazırlanmış hayat,gelişim,değişim,ahlak ve faaliyet sayfası ... Nurdan BÜYÜKAK - YouTube ... . Çocuğunuzun doğduğu andan ergenliğinin sonuna kadar gelişimi ve psikolojik sorunları hakkında sorularınıza cevabı Çocuğumla Büyüyorum kanalımda bulabilirsiniz. Çocuğunuzun Yeteneğini Geliştirecek Aktiviteler | Çocuğumla Büyüyorum. Nurdan BÜYÜKAK. Çocuklarda Ayrılık Kaygısı Nedir? | Çocuğumla Büyüyorum. Nurdan BÜYÜKAK. Çocuğunuzun Yeteneğini Geliştirecek Aktiviteler | Çocuğumla Büyüyorum. 3 ... Çocuğumla Büyüyorum ... . Nurdan BÜYÜKAK. Çocuğunuzun Yeteneğini Geliştirecek Aktiviteler | Çocuğumla Büyüyorum. 3 yıl önce. Çocuklarla Karneleri Hakkında Nasıl Konuşmalısınız? - Çocuğumla Büyüyorum. 3 yıl önce. 03:15. Çocuklarda Ayrılık Kaygısı Nedir? | Çocuğumla Büyüyorum. Nurdan BEŞEN BÜYÜKAK. Çocuklarla Karneleri Hakkında Nasıl Konuşmalısınız? - Çocuğumla Büyüyorum. Çocukta moral faktörünü artırıyor, endorfin denilen mutluluk hormonlarının salgılanması neden oluyor ve çocuğun normal gelişimine katkısı oluyor, çocuğu şişmanlıktan koruyor. Çocuğumla Büyüyorum3:15. Nurdan BEŞEN BÜYÜKAK 7.646 lượt xem. Çocuğumla Büyüyorum kanalımda çocuğunuzun psikolojik gelişimi hakkında her şeyi bulabilirsiniz. Çocuğunuzun Yeteneğini Geliş...